Kız bana ilgi mi duyuyor?

Bu konuyu okuyanlar

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Merdivenlerden sınıfıma doğru çıkarken bir kız arkadaşlarıyla konuşurken pür dikkat bana bakıyor sonra ders çıkışı yine arada bakıyor ? Bir vukuat işlemişim gibi bakıyor o ayrı ? Amacı ne olabilir?

redneckboi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
68
Liselilerin kendine manit yapma çalışması bu hocam :) . vardır senle bir ilgisi.

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Liselilerin kendine manit yapma çalışması bu hocam :) . vardır senle bir ilgisi.
Ben 8.sınıfım normalde pek sallamıyorum kız işlerini zaten hepsi çakma olduğu belli. Kız lise 1 ama bir anda ne görmüşlüğüm var direk focuslandı.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Aynını ben yaşıyom valla 30 dk izliyorlar beni ben bakınca başka tarafa bakıyorlar .d

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
aynen peki okulda kaç kere kız arkadaşın oldu duruma göre değişiyor ben karşı cinsiyeti anlamada prof. oldumda
Hocam 2-3 tane oldu ama hepsi saçmalık peşindeydi tek bir tane bile düzgün konuları yoktu sadece iltifat iltifat gidiyordular bende usandım ayrıldım. Ben açılmadım zaten.

Erdem ÜLÜZĞER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Senle bir ilgisi var dua et alay geçmiyor olsun ama sanmıyorum büyük ihtimal hoşlanıyordur emin olduktan sonra ilk adımı sen at o atmaz çünkü kız

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Hocam 2-3 tane oldu ama hepsi saçmalık peşindeydi tek bir tane bile düzgün konuları yoktu sadece iltifat iltifat gidiyordular bende usandım ayrıldım. Ben açılmadım zaten.
anladım. Belli olmaz kızların işi Bak topluca sana bakıp gülüyorlarsa 2 ihtimal vardır.
1.si İçlerinden biri seni seviyordur. ve diğerleri bumu yuhh ya diye gülüyordur.
2.si senle dalga geçiyorlardır.
Seni gördüğünde sana bakıyorsa seni beğeniyordur( Hoşlanmak ile beğenmek aynı şey değil.)
İhtimaller var. ama kötü ihtimal ise; Senden nefret etmesi seni sevmediği için sana bakıp içinden sövüyo olabilir. yada seni bi kankasına ayarlamak için seni detaylı inceliyo olabilir.

Aşk uzmanı Prof. Dr. darkwithcem xd

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
anladım. Belli olmaz kızların işi Bak topluca sana bakıp gülüyorlarsa 2 ihtimal vardır.
1.si İçlerinden biri seni seviyordur. ve diğerleri bumu yuhh ya diye gülüyordur.
2.si senle dalga geçiyorlardır.
Seni gördüğünde sana bakıyorsa seni beğeniyordur( Hoşlanmak ile beğenmek aynı şey değil.)
İhtimaller var. ama kötü ihtimal ise; Senden nefret etmesi seni sevmediği için sana bakıp içinden sövüyo olabilir. yada seni bi kankasına ayarlamak için seni detaylı inceliyo olabilir.

Aşk uzmanı Prof. Dr. darkwithcem xd
Utanarak bakıyor. Ben farkedince hemen yere bakıyor ? Sevgili yapmak istemiyorum ama kız hoşuma gitmedi değil ? Diğer arkadaşları farketmiyor fakat dediğim bakıyor.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Utanarak bakıyor. Ben farkedince hemen yere bakıyor ? Sevgili yapmak istemiyorum ama kız hoşuma gitmedi değil ? Diğer arkadaşları farketmiyor fakat dediğim bakıyor.
umarım anlattığın gibidir. anlattığın gibi ise senden hoşlanıyor. Kızı merak etmedim değil.

redneckboi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
68
Boş ver bence hoşlanmışsa da dalga geçiyorsa da iki yıl sonra "ulan neden böyle davrandım :flushed: " deme.
hoşlandıysa gelir zaten*

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
aynen ben çok benzer olay yaşadım. en sonki kız bana sonsuza kadar benimsin diyip aşk notu yazıp Karam aldıktan 1 hafta sonra olmuyo dedi. Bende zaten sevmiyordum soğumuştum ama tamda yerli yerinde olmuştu.
Birde olayın kötü tarafı en sonki sevgilim beni 7.sınıfta ilk sevgilime ayarlayan kişi idi. yani o yuzden benim durum karışıktı. Sana tavsiye vereyim.
Kendini bu yılda üzme LGS var LGSye odaklan lisede halledersin bu sınav senin hayatını belirleyecek LGSye 1 kere gireceksin ama kızlar dünyada hep olacak ve onlar gelip geçici aşkı oyuncak zannediyorlar. sen dersine odaklan. sana tavsiyem

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
aynen ben çok benzer olay yaşadım. en sonki kız bana sonsuza kadar benimsin diyip aşk notu yazıp Karam aldıktan 1 hafta sonra olmuyo dedi. Bende zaten sevmiyordum soğumuştum ama tamda yerli yerinde olmuştu.
Birde olayın kötü tarafı en sonki sevgilim beni 7.sınıfta ilk sevgilime ayarlayan kişi idi. yani o yuzden benim durum karışıktı. Sana tavsiye vereyim.
Kendini bu yılda üzme LGS var LGSye odaklan lisede halledersin bu sınav senin hayatını belirleyecek LGSye 1 kere gireceksin ama kızlar dünyada hep olacak ve onlar gelip geçici aşkı oyuncak zannediyorlar. sen dersine odaklan. sana tavsiyem
Öyle yapacağım. Olgun kız bulana kadar ben biriyle olmam.

Reaksiyon puanı
3,027
Şu konulara hiç anlam veremiyorum. Konu başlığı zaten çok ironik, burada gerçekten "evet" ya da "hayır" gibi bir cevap mı bekliyorsun? Fikir danışmak için açarsın anlarım ama böyle içinizde tuttuğunuz şeyleri forumlarda anlatmak yerine günlük tutmayı denemelisiniz.

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Şu konulara hiç anlam veremiyorum. Konu başlığı zaten çok ironik, burada gerçekten "evet" ya da "hayır" gibi bir cevap mı bekliyorsun? Fikir danışmak için açarsın anlarım ama böyle içinizde tuttuğunuz şeyleri forumlarda anlatmak yerine günlük tutmayı denemelisiniz.
Muhabbet olsun diye açıyorum. Sevmezsen tıklama, tutan mı var?

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
kitap ve defterlerin konuştuğunu ilk kez senden duydum.

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Merdivenlerden sınıfıma doğru çıkarken bir kız arkadaşlarıyla konuşurken pür dikkat bana bakıyor sonra ders çıkışı yine arada bakıyor ? Bir vukuat işlemişim gibi bakıyor o ayrı ? Amacı ne olabilir?
Hoşlanmıştır veya aşırı değişik birşey yapmışsındır. Yakında yanına gelir merak etme :d Konuşmak felan ister muhtemelen h.o. new manit

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Valla ne zaman koridorsa olsam bi tane kız bana bakıyodu, böyle kızın sevgilisi falan vardı birde kız arkadaş muhabbetlerine girmek istemediğim için konuşmadım hiç ama hakkını vereyim kız çok güzeldi be hacı okulun en güzel 4 kızı arasına rahat girerdi. Bir de niyeyse bilmiyorum kızlar sürekli bana bakıyor kafamı biraz oraya çeviriyorum hemen geri çeviriyorlar kafalarını. Ama sıkıntı şurada bazen erkeklerinde bana baktığını görüyorum garip bir şekilde. ?

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Of of bende 2aydir dershanedeki kıza aşığım aynı sınıftayız (deneme nedeniyle sınıflar değişebilir) o kadar güzel ki aşktan hiç uyku uyuyamiyorum bana da tavsiye verin (KONU kirliliği yapmiyim)

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Valla ne zaman koridorsa olsam bi tane kız bana bakıyodu, böyle kızın sevgilisi falan vardı birde kız arkadaş muhabbetlerine girmek istemediğim için konuşmadım hiç ama hakkını vereyim kız çok güzeldi be hacı okulun en güzel 4 kızı arasına rahat girerdi. Bir de niyeyse bilmiyorum kızlar sürekli bana bakıyor kafamı biraz oraya çeviriyorum hemen geri çeviriyorlar kafalarını. Ama sıkıntı şurada bazen erkeklerinde bana baktığını görüyorum garip bir şekilde. ?
Erkekler de bakıyorsa kız sevdiğinden değil sende birşeyler vardır yani seninle ilgili dedikodular felan vardır ondan bakar da kaç erkek baktığına da bağlı 1 tanesi bakıyorsa erkek seven erkek de olabilir d.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Erkekler de bakıyorsa kız sevdiğinden değil sende birşeyler vardır yani seninle ilgili dedikodular felan vardır ondan bakar da kaç erkek baktığına da bağlı 1 tanesi bakıyorsa erkek seven erkek de olabilir d.
Yok sadece 1 erkek gördüm çocuğa bakıyorum çocukta bana bakıyor 0 tepki kafamı çevirdim hala bana bakıyordu dedikodum falan yoktur çocuğu da hani yeni yeni tanıyodum herhalde meraktan baktı erkek olan, başka açıklaması yok çünkü. xd

Reaksiyon puanı
425
Daha max 14 yaşındasın
Sevgilin olsa ne olacak ki, max 3 ay. Emin ol buna.
3 ayda ne yapacaksınız orası muamma zaten
Bence 16 18 yaşlarına kadar gereksiz oyalama işleri bunlar
Ama sen bilirsin tabi