Kız Arkadaşımın babasıyla olan problemi lütfen yardım edin çok kötü durumdayım

gutitoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar adam gibi yanıtlayın lütfen gerçekten içler acısı durumdayım. kız arkadaşımla 4 senelik çok güzel bir ilişkimiz var. ve bu sene üniversiteye geçtik. ikimiz de istanbulda oturuyoruz normalde ama üniversite için istanbula 2 saat uzaklıkta iki farklı şehire yerleştik ve aramız 2.30 saat falan. haftada 20 günde 1 anca görüşüyoruz nedeni de babası. konuya devam edeyim biz istanbulda aynı okuldaydık. çıkışlarda geziyorduk son sene kütüphanede kalıyorduk her okul çıkışı oraya gidiyorduk akşama kadar duruyorduk akşam evlerimize gidiyorduk yazarken bile gözlerim doldu gerçekten çok güzel günlerdi. ben seneye istanbulda bi üniversiteye geçiş yapacağım inşallah ve o da şu an istediği bölümde değil ve istanbulda istediği bölüm %50 bursla okuyabiliyor ve ailesinin bunu ödeyecek gücü var. istanbula gelmek istemiyor o kadar güzel şeyler günler yaşayacağını o da biliyor ama tek nedeni babası. babasının buna başka şehirde yapamadın mı yoksa ve benzeri şeyler demesinden korkuyor. babası mesleği yüzünden dalga geçiyor zaten ilerde yeğenlerine bakarsın vb şeyler söylüyor kısacası. o da okuduğu şehiri beğenmiyor babamdan iyidir diyor. bende diyorum ki günde 2 saat falan göreceksin zaten hep kütüphanede oluruz falan diyorum. sabah uyandığında o uyuyor olacak ve akşam 7.30 gibi evde olursun 10 da uyursun görmezsin diyorum ama hayır diyor babasıyla problemini gerçekten anlamıyorum. ben onun yanına gidemem üniversiteye o da benim yanıma gelemez. tek buluşabileceğimiz yer istanbul. lütfen bi akıl verin lütfen çok kötü durumdayım ne yapabiliriz nasıl halledebiliriz görüşmeyince trip atıyor hep kavga ediyoruz görüşmeyince beni sevdiğini unutuyor çok korkuyorum lütfen yardım edin ://
edit:istanbula gelmeye nasıl ikna edebilirim gerçekten okuduğu şehirdeki arkadaşları içki içiyorlar yurda içkili geliyorlar ağızları berbat denecek biçimde bozuk. lütfen yardım edin lütfen

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,720
Kız seni görmek istemiyorsa, yapabileceğin bir şey yok. Sen seviyorsun diye, mutlaka diğer taraf ta seni sevmek zorunda değil ki. Kız arkadaşın seni sadece bir arkadaş olarak görmüş ve artık kandi hayatını yaşamak istiyor ve seni kırmamak için babasını bahane ediyor. Sen de ısrarla durumu anlamamaya çalışıyorsun. Buna bencillik denir. Kız seni göremeyince seni sevdiğini unutuyorsa, seni sevmiyor. demek ki. (nokta)