Kız arkadaşımın ablasına aşık oldum ne yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Revouss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, 8 aydır bir ilişkim var. Ona gittiğimizde ablası bana karşı gereğinden fazla ilgiliydi kendisi güzelde bir kızdı şimdilerde ona ilgi duyuyorum aramızda 2 yaş var bunu kırmadım sevgilime nasıl söyleyebilirim? Bence oda bana karşı ilgili ne yapmalıyım ? Dalga geçmeyin ciddi, herkesin başına gelebilir.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Dalga geçmiyorum başa gelinilebilir Bi durum(!değil!!) ama bu gidişle kimsenin sonu hayra alamet değil...

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,604
Selamlar, 8 aydır bir ilişkim var. Ona gittiğimizde ablası bana karşı gereğinden fazla ilgiliydi kendisi güzelde bir kızdı şimdilerde ona ilgi duyuyorum aramızda 2 yaş var bunu kırmadım sevgilime nasıl söyleyebilirim? Bence oda bana karşı ilgili ne yapmalıyım ? Dalga geçmeyin ciddi, herkesin başına gelebilir.
bide çok normal bişey gibi herkesin başına gelebilir yazmışsın sence bu normalmi hadi diyelimki kızın ablasıda seni sevdi o kız ne kadar üzülcek düşündünmü sevgilisi onu ablasıyla aldattı diye

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,753
Bir tanıdığım ikisiyle de başarılı şekilde götürmüştü ama siz bilirsiniz tabi :D

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
bide çok normal bişey gibi herkesin başına gelebilir yazmışsın sence bu normalmi hadi diyelimki kızın ablasıda seni sevdi o kız ne kadar üzülcek düşündünmü sevgilisi onu ablasıyla aldattı diye
katiliyorum

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,604
eğer gerçekten bunu düşünmediysen sen sadece kendini düşünüyorsundur

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Sonra da ablasının sonra kuzenine sonra onun arkadaşına vs vs seninki aşk değil başka bir yerin ile düşünme her güzel görünce bırakacaksan senin yüzüne kimse bakmaz kendini tut

senin gibi o kafayı bende yaşamak istiyorum ???

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
Senin gibi erkekler gidiyo sevgilisini aldatıyo sonra erkeklerin hepsi aynı diyorlar bıktım bu durumdan :D
ayn ya ben bisi yapmiyom ki evim de oyun oyniyom sonra diyor butun erkekler serefsiz

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Herkesin başına gelebilir derken çok normal bir olay gibi göstermişsin. Ama bahsettigin durum bence çok uygunsuzca bir hareket.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Saçmalama istersen az karakterli ol derim ben. Çünkü forumda biraz önce sevgilim tarafından aldatıldım tarzında bir konu okudum ve bu bir nevi sevgilin varken başka bir kıza yan gözle bakmak hatta daha da kötüsü sevgilinin birinci dereceden bir akrabasına bakmak. Bunun kırılmadan vs söyleme yolu yok. Böyle bir konuda yorum yapılmasına ihtiyaç bile yoktur.

Konu saçmalığı ve gereksiz bir muhabbet olduğu için üst yönetim huzurunda tarafımca kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...