Kitap Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
13 yaş için fantastik-bilim kurgu tarzında önerebileceğiniz kitap var mı?

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Tabiki.Kendi okuduğum kitaplardan önereceğim.Umarım beğenirsin
Andy weir:Marslı(Kitaptan sonra filmi mutlaka izlenmeli) 2 günde 400 sayfalık kitabı okumuştum tek kelimeyle harikaydı.
Aynı yazarın 2.kitabı olan Artemiste okunabilir ama beni marslı kadar etkilemedi.Bilim kurgu konulu sadece bu iki kitabı hatırlıyorum.Bunların dışında yaşına uygun,aynı zamanda konuyu okuyan ziyaretciler içinde birkaç kitap tafsiyedinde bulunacağım.

1.Hayalet çocuk:Bu kitaptaki olay tamamen yaşanmış bir olay.Çok harika bir hikaye kesinlikle okunmalı.Hayata sıkı sıkı bağlanmak ve başarıya ulaşmanın temellendirildiği bir roman
2.Uçurtma avcısı:Bol hüzünlü ve can yakan bir kitap.Beni çok üzmesine rağmen bugüne kadar okuduğum en güzel kitaptı
4:Kürk mantolu madonna:Türk yazarların macizade eserlerinden biri.İnce bir kitap olmasına bakmayın.Çok etkileyici ve yürek burkan hüzünlü bir hikayesi var.
5.Fareler ve insanlar:Tek çırpıda okunacak kitaplardan biri.Tafsiye ederim.Kitabın sonunda kas katı kesilmiştim.
6.Olasılıksız:Felsefi bir kitap olan olasılıksız aksiyonu en üst düzeyde yaşatan bir roman.16 yaş üstü okusa daha iyi anlaşılır.Aksiyonun bir kitapta depolanmış hali.
Sislerin ardında:Sevginin,savaşın,osmanlı tarihinden bir kesitin ele alındığı,türk insanının özüyle yazılmış bir kitap.Aşk ve savaşın bir kadına çektirdikleri.Klişe olarak görmeyin.Duyguları ve vatan sevgisi olan okusun.?
Şimdilik bunlar geldi aklıma iyi forumlar

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Issız Adanın Kralı
Güzel bi kitap okudum

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Aynen okuyabilirsiniz. Alın okuyun;

İyi Günler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon yanlış oldu xD durun atıcam size
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alın internetten alabilirsiniz :D
[O DİYE HATIRLIYORUM]

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Bir çok kitap önerebilirim ama fazla yer tutmaması adına yazar önermek isterim. Jules Verne, Charles Dicknes yazarların kitaplarına bakabilirsin

gurrr123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar ben yeniyim.Aslında hangi konuya yazmam gerektiğini bu yüzden bilmiyorum bende tavsiyelerin altına bana da tavsiye verin diye yazayım dedim.Arkadaşalar ben blog arıyorum içinde verdiğim linkteki gibi güzel bilgiler olan bir blog reklamların çok olmaması gerekiyor ayrıca değişik şeyler üzerine olursa daha güzel olur dunyayitaniyorumm.blogspot.com