kitap önerisi 17-20 yaş arası

Bu konuyu okuyanlar

ahmetyasinayd

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
4 5 yıldır oysa ki çok kitap okurdum neredeyse kitap kurduydum ama şimdi kendime bakıyorum en son 4 sene önce kitap okumuşum ve bu durumdan hiç hoşnut değilim ağzımda laflar dolanmaya başladı yani uzun lafın kısası 17-20 yaş arası her türlü kita önerisine açığım sırf kitaplara geri döneyim diye

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
4 5 yıldır oysa ki çok kitap okurdum neredeyse kitap kurduydum ama şimdi kendime bakıyorum en son 4 sene önce kitap okumuşum ve bu durumdan hiç hoşnut değilim ağzımda laflar dolanmaya başladı yani uzun lafın kısası 17-20 yaş arası her türlü kita önerisine açığım sırf kitaplara geri döneyim diye
Bilimkurgu seviyorsun Dune serisini öneririm.

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
teşekkürler peki toplu kitap alışverişi için hangi siteyi önerirsin ekonominik açıdan

Ben BKM Kitap sitesini kullanıyordum. Genelde diğer yerlere göre daha uygun oluyor. Son zamanlarda Amazon'dan alıyorum. Prime hesabım olduğunu için tek kitap bile ücretsiz kargoyla geliyor. Prime üyeliğin varsa Amazon'u tercih etmelisin. Her türlü kitap var.

ahmetyasinayd

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Ben BKM Kitap sitesini kullanıyordum. Genelde diğer yerlere göre daha uygun oluyor. Son zamanlarda Amazon'dan alıyorum. Prime hesabım olduğunu için tek kitap bile ücretsiz kargoyla geliyor. Prime üyeliğin varsa Amazon'u tercih etmelisin. Her türlü kitap var.
prime üyeliğim var ve amazon daha cazip ve uygun fiyatlı geldi teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
teşekkürler peki toplu kitap alışverişi için hangi siteyi önerirsin ekonominik açıdan
Prime varsa Amazon iyi oluyor. İthaki yayınlarında İlknokta epey uygun oluyor. Gerçi İlknokta genelde uygun satıyor. Kitapyurdu ve Hepsiburada'ya da bakmalısın kesinlikle. YordamKitap da klasikler ve felsefe için uygun epey.

Ben Dune serisini İlknokta'dan aldım en uygun burada satılıyor set halinde.

Dune Seti (5 Kitap Takım) Frank Herbert (ilknokta.com)

ahmetyasinayd

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Prime varsa Amazon iyi oluyor. İthaki yayınlarında İlknokta epey uygun oluyor. Gerçi İlknokta genelde uygun satıyor. Kitapyurdu ve Hepsiburada'ya da bakmalısın kesinlikle. YordamKitap da klasikler ve felsefe için uygun epey.

Ben Dune serisini İlknokta'dan aldım en uygun burada satılıyor set halinde.

Dune Seti (5 Kitap Takım) Frank Herbert (ilknokta.com)
bu seri ingiltere için geziye gittiğim zaman görmüştüm başka kitap ilede karıştırmış olabilirim set halinde 12 pounda satılıyordu ve bu set türkiyede 250 220 lira bandında geziyorsa devlet serbest piyasaya el atmalıdır böyle bir şey olamaz bu her şey için geçerli

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
bu seri ingiltere için geziye gittiğim zaman görmüştüm başka kitap ilede karıştırmış olabilirim set halinde 12 pounda satılıyordu ve bu set türkiyede 250 220 lira bandında geziyorsa devlet serbest piyasaya el atmalıdır böyle bir şey olamaz bu her şey için geçerli
Vergiden kaynaklı böyle. Vergiyi de koyan devlet zaten. Welcome to Turkey :D

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Vergilerden dolayı böyle.

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Zacharius Usta- Jules Verne, Beyaz Geceler- Dostoyevski, İnsan Neyle Yaşar- Tolstoy, Patasana- Ahmet Ümit, Masumiyet Müzesi- Orhan Pamuk

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Kelile ve Dimne.