Kısmetse Olur Serap Gürbüz Kimdir?

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
30
3v4NO5.jpg


Kısmetse Olur’da son günlerde en çok konuşulan isimlerden bir tanesi de Serap Gürbüz. Peki, Serap Gürbüz kimdir?

Kısmetse Olur’un önceki bölümlerinde yer alan ve daha sonrasında evden ayrılmak zorunda kalan Serap Gürbüz, eve gönderdiği hediyeyle birlikte yeniden en çok konuşulan isimlerden birisi olmayı başardı.

Serap Gürbüz, gönderdiği hediye ile birlikte evde birbirini tanıma aşamasında olan Berker ve Gözde’nin arasının açılmasına yol açarken Berker’in de şaşırmasın a sebebiyet vermişti. Aralarında herhangi bir şey olmadığını ifade etmesine rağmen Berker hediyeleri mantıklı bir şekilde açıklayamadı. Bugün Kısmetse Olur evine tekrar çağırılan Serap Gürbüz, Gözde’nin daha fazla üzülmesine yol açtı.

Serap Gürbüz Kimdir?

1988 yılında doğan Serap Gürbüz eğitimini işletme okuyarak tamamladı. Pilates eğitmenliği yaparak geçimini sağlayan Serap Gürbüz, ekranlarda yer aldığı süre boyunca reklamını da yapmayı başardı. Özellikle sosyal medya hesaplarında köpeği ile paylaştığı fotoğraflar ile dikkat çeken Serap Gürbüz, kendisini deli olarak tanımlıyor. Kendisine karşı maço bir şekilde davranacak bir damat adayı istediğini söyleyen Serap Gürbüz, evde durduğu süre boyunca ciddi bir ilişki yaşayamamıştı.
 

Son mesajlar

Üst