Kışın bağışıklığı arttırmanın yolları

Bu konuyu okuyanlar

furkancix

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama şehir hayatının yoğunluğu kullandığımız yediğimiz yiyeceklerin %100 organik olmaması vesaire yeterince sağlıklı beslendiğimi hissettirmiyor bağışıklığımızı güçlendirmenin daha sağlıklı bir hayat yaşamanın çözümlerinden biri de sanırım ek Gıdalara geçiş. Benn multivitaminler den pek anlamam ama kyani sağlık üçgeni Adı altında üç ayrı multivitamin desteği bulunmakta Sunrise Sunset V Nitro adında takviye Gıda ürünleri buldum içeriklerini araştırdım karşıma bu video çıktı. bu konularda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ürünler hakkında ya da bu ürünleri kullananlar memnun mu Ne kadar süredir kullanıyor?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bu tarz ürünler bana sağlıklı gibi gelmiyor.

Hergün 3portakal 1limonu büyük bardağa sıkıp içiyorum buna başladığımdan beri yıllardır ağır nezle grip olmadım.
Pekmez, bal gibi ürünlerde tüketirsem ıslak saçla kışın dışarda odun bile kırarım ?

Dakika 2 2.30 arası ? az önce yanlış olanı atmışım ?

Anonim3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Ben bu ürünleri kullanmadım fakat iyi bir aktar dan aldığımız bir toz var ismi direnç tozu tadı kötü olsa da bazen sağlığım için yiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu ürünleri kullanmadım fakat iyi bir aktar dan aldığımız bir toz var ismi direnç tozu tadı kötü olsa da bazen sağlığım için yiyorum.
Sen de kullanabilirsin

Sen de kullanabilirsin