Kisaurl.net ile para kazanma

Bu konuyu okuyanlar

memetemin

Öğrenci
Katılım
26 Kasım 2017
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
42
kisaurl.net Nedir?
Link kısaltma siteleri konusunda ilk sıralarda yer alan kisaurl.net , kurulduğu günden itibaren kullanıcılarına para kazanma imkanı sunmaktadır. Masaüstü trafiği başta olmak üzere mobil trafik, sosyal medya hitini de destekleyen kisaurl.net , geliştiricilere özel website scriptleri ya da API sistemi de sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar kısa süre içerisinde otomatik olarak link kısaltabilir ve para kazanmaya başlayabilir.

Kisaurl.net Nasıl Üye Olunur?
Oldukça hızlı ve kullanışlı bir web siteye sahip olan kisaurl.net üzerinden üye olmak oldukça kolay bir işlemdir. Ayrıca kisaurl.net sitesinde üye olmadan da link kısaltmak mümkün olmakla birlikte herhangi bir kazanç sağlanmaz. Bu sebeple mutlaka link kısaltmadan önce üye olunmalı ve daha sonra link kısaltma işlemi yapılmalıdır. Aşağıdaki adımları takip etmeniz halinde sizler de kisaurl.net sistemine üye olabilirsiniz.

Adım 1: Kayıt Olma


Kisaurl.net Üye Olma
İlk olarak Link Kısaltma sitesine giriş yapabilir ve karşınıza çıkan ekranın sağ üstünde yer alan ‘Register ( üye ol )’ butonuna basabilirsiniz. Register butonuna tıklamanız halinde karşınıza kayıt olma formu çıkmaktadır. E-mail, şifre gibi bilgileri girerek kisaurl.net sitesine üye olabilirsiniz.
Adım 2: Link Kısaltma


Kisaurl.net Link Kısaltma
Üye olduktan sonra profilinizde yer alan link kısaltma kısmından adresinizi yazarak kısaltabilirsiniz. Ayrıca sitenize uygun API’yi oluşturabilir ya da script kurarak otomatik kısaltma yapabilirsiniz.


Adım 3: Paylaşım Yapma

Kısalttığınız linkleri başta websiteniz olmak üzere Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabilirsiniz. Bilindiği üzere linke tıklayan sayısı arttıkça elde ettiğiniz kazanç da artacaktır.

Adım 4: Kazanç Oranları

Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen kısımlardan birisi de kisaurl.net üzerinden 1000 gösterime ne kadar kazanç sağlandığıdır. Kisaurl.net sisteminde en fazla kazanç türkiye’den elde edilirken, Türkiye için 1000 gösterime 10-15 TL verilmektedir. Ülkelere bağlı olarak kazanç oranlarını Publisher Rates adresinden inceleyebilirsiniz.

Adım 5: Ödeme Alma

Link kısaltma sonrasında kazandığınız ücretleri yine profiliniz üzerinden görebilirsiniz. Kazancınız 5 TL geçtikten sonra isterseniz aşağıdaki ödeme yöntemlerine ödeme talep edebilirsiniz. Birkaç gün içerisinde ödemeleriniz hesabınıza aktarılmaktadır


Üye olmak isterseniz
Link Kısaltma
 
Üst