Kısa Film Konu Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Herkese selamun aleyküm, Edebiyat projesi sebebi ile bir kısa film çekeceğiz. Süresi 10-15dk olacak ve buna bir konu bulamadık. Önerileriniz var mı ?
LÜTFEN AŞK KONUSUNU ÖNERMEYİN :)

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Herkese selamun aleyküm, Edebiyat projesi sebebi ile bir kısa film çekeceğiz. Süresi 10-15dk olacak ve buna bir konu bulamadık. Önerileriniz var mı ?
LÜTFEN AŞK KONUSUNU ÖNERMEYİN :)
çok iyi bir önerim var ve bunu görünce kesin beğeneceksin .Günümüzde ilik bağışı bekleyen binlerce hasta var ve bu layı kendi konseptine uygun şekillendirebilirsin. kolay gelsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

çok iyi bir önerim var ve bunu görünce kesin beğeneceksin .Günümüzde ilik bağışı bekleyen binlerce hasta var ve bu olayı kendi konseptine uygun şekillendirebilirsin. kolay gelsin.

Son düzenleme:

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
çok iyi bir önerim var ve bunu görünce kesin beğeneceksin .Günümüzde ilik bağışı bekleyen binlerce hasta var ve bu layı kendi konseptine uygun şekillendirebilirsin. kolay gelsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----
önerinizi çok ama çok beğendim :) bunun senaryosu biraz zor olsa da kesinlikle çekilesi bir senaryo.Bunu çekmeye çalışacağız

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459

Edebiyat demiştin değil mi ne kadar alakalı pek bilmem ama ben beğendim belki konusundan belki ortamından etkilenirsiniz bir bak istersen.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
bilgisizliğimden olsa gerek... ben burada verilmek istenen mesajı anlamadım :(
Bence hocanıza veya arkadaşlarınıza danışın zaten dediğim gibi illa konusundan değil filmi çekeceğiniz ortam vesaire içinde etkilenebilirsiniz.İyi forumlar.

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bence hocanıza veya arkadaşlarınıza danışın zaten dediğim gibi illa konusundan değil filmi çekeceğiniz ortam vesaire içinde etkilenebilirsiniz.İyi forumlar.
ortam çok etkileyici. Bir kütüphane de çekim yapabiliriz.