Kırmızı yanaklı su kaplumbağası akvaryumunda garip hareketler yapıyor

Bu konuyu okuyanlar

Anonim3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Su kaplumbağamız akvaryumunda akvaryumun köşelerinde ve cam dibinde yüzmeye çalışıyor çiftleşme dönemi falan mı geldi,akvaryumu artık küçük mu geliyor anlamadım eğer bir bilginiz varsa yardım eder misiniz?

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
teknoloji forumunda kaplumbağadan anlayan çıkmaz ki. kasa havalanmıyo mu desinler ne desinler

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
İsmi su kaplumbağası diye her zaman suyun içinde mi kalmalı?

Ona denizkenarı gibi yer yap. Arada çıksın kendini güneşe versin Kol-bacağını dinlendirsin.
aynen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim diyeceğim de nu buydu

Anonim3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
İsmi su kaplumbağası diye her zaman suyun içinde mi kalmalı?

Ona denizkenarı gibi yer yap. Arada çıksın kendini güneşe versin Kol-bacağını dinlendirsin.
2 yıldır besliyoruz ve böyle bir yeri var zaten ama anlamadım neden böyle yaptığını veterinere soracağım bugün

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
2 yıldır besliyoruz ve böyle bir yeri var zaten ama anlamadım neden böyle yaptığını veterinere soracağım bugün
en iyisi bir veteriner numarası bul internetten HEMEN ara sor. sıkıntı var derse en yakın zamanda veterinere gidersin

Reaksiyon puanı
646
Su kaplumbağamız akvaryumunda akvaryumun köşelerinde ve cam dibinde yüzmeye çalışıyor çiftleşme dönemi falan mı geldi,akvaryumu artık küçük mu geliyor anlamadım eğer bir bilginiz varsa yardım eder misiniz?
kaplumbağam vardı akvaryumu değiştirince bu hareketi kesti ama yanlış bilgi vermek istemiyorum en iyisi veterinere sorun

Son mesajlar