Kırmızı Kutuyu Değdirmeyin 18sn

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Zeka beyindenle alakalı, refleksler de beynin ne kadar hızlı çalıştığını gösterir. Alakalı yani

pesimist dedi ki:
Zeka beyindenle alakalı, refleksler de beynin ne kadar hızlı çalıştığını gösterir. Alakalı yani

Beyinden nedir? :)
Refleksleri çok hızlı bir insan çok mu zeki yani? :D
Örneğin 3 yıl kick box yapıp reflekslerini hızlandıran bir insan herhangi sıradan başka birinden daha mı zeki oluyor? :D

Refleks ile zekanın hiç alakası yok pesimist, dürüst olalım, birbirimize sataşmış olmak için böyle alakasız şeyleri savunmayalım bence. :)

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Güçlü Aydoğdu dedi ki:
pesimist dedi ki:

Beyinden nedir? :)
Refleksleri çok hızlı bir insan çok mu zeki yani? :D
Örneğin 3 yıl kick box yapıp reflekslerini hızlandıran bir insan herhangi sıradan başka birinden daha mı zeki oluyor? :D

Refleks ile zekanın hiç alakası yok pesimist, dürüst olalım, birbirimize sataşmış olmak için böyle alakasız şeyleri savunmayalım bence. :)

Ben niye sataşayım sana yaa... Çok ayıp :(

Phabio

Doçent
fadsfadxc3.jpg

Babam 20 saniye yaptı, ben babamdan zekiyim ;D :D

RkM

Öğrenci
Zeka ile alakasız olduğunu ben de biliyorum ama oyunun altında ona benzer bi şeyler yazıyo diye yazmıştım bu arada rekor benim sanırım

1234ol9.png

snra

Profesör
Zaten ben de hile yapmıştım, sayfanın kaynak kodlarını kurcalayarak ^^ O skor sahte yani.

tarkan255

Doçent
Yalnız oyunda bir açık var; oyun içerisine sağ tıkladığınızda oyun duruyor ancak zaman ilerlemeye devam ediyor...

SDN Son Haberler

Son mesajlar