Kırılmış PS4 almak?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Arkadaşlar merhaba

Ps4 almak istiyorum ama malum oyunlar pahalı. Kırılmış bir PS4 alsam ne gibi dezavantajları var. Çevrimiçi oyun oynamayacağım zaten istesemde internet hızı yüzünden oynayamam. İkincisi çok oyun düşkünü değilim PS 'ye özel oyunları gördüm ve beğendim ilk olarak onlar için almak istiyorum. Bu oyunlardan oynayamayacağımı var mı? Büyük ihtimalle bu oyunlar bitince elden çıkarırım.

Kırılmış konsol donanımsal olarak sorun yaratır mı? Ve en önemlisi popüler oyunlar içerisinde şu oyunu oynayamazsın dediğiniz bir oyun var mı?

Not: Konu açmaya uygun değilse (korsan oyun vb. içerdiğinden) şimdiden özür dilerim.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Ps4 almak istiyorum ama malum oyunlar pahalı. Kırılmış bir PS4 alsam ne gibi dezavantajları var. Çevrimiçi oyun oynamayacağım zaten istesemde internet hızı yüzünden oynayamam. İkincisi çok oyun düşkünü değilim PS 'ye özel oyunları gördüm ve beğendim ilk olarak onlar için almak istiyorum. Bu oyunlardan oynayamayacağımı var mı? Büyük ihtimalle bu oyunlar bitince elden çıkarırım.

Kırılmış konsol donanımsal olarak sorun yaratır mı? Ve en önemlisi popüler oyunlar içerisinde şu oyunu oynayamazsın dediğiniz bir oyun var mı?

Not: Konu açmaya uygun değilse (korsan oyun vb. içerdiğinden) şimdiden özür dilerim.
Benim bir arkadaşımda kullanıyordu PES 2021 oynamak istiyordu fakat oynayamıyordu daha sonra sattı. Ps özel oyunları oynarmısın bilmiyorum:)(büyük ihtimal oynarsın) . Bildiğim kadarıyla da herhangi bir donanımsal sıkıntı yaratmıyor.

su_acayip_kisi

Asistan
Reaksiyon puanı
211
Arkadaşlar merhaba

kırılmış konsol derken eğer elinize aldığınızda bir rahatsızlık vermiyor ve hareketli parçaları kullanmanızı, tuşlara basmanızı engellemiyorsa bir sorun oluşturmaz diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...