Kırılmayan Oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

Ayyıldız6638

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar yeni oyun arayışındayım, bir oyunu beğenip oynayayım diyorum ve oyunun cracki yok. Baskasini begeniyorum ve ayni sey 4 seferdir basima geliyor. Assassins Creed Origins, For Honor, COD WWII ve en son Age Of Empires 4. AC Origins icin CPY Crack var elimde ama rar sifresi yok, kiran programlar da sifredeki hane sayisi 6 ve ustu olunca haftalar sonraya gun veriyor. Nasil edecez kactan asagi olmaz? Tesekkur ederim.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
AC Origins'in Crack'ı çıkmadı. Daha yeni oyun. Sakın indirme %99 ihtimalle virüstür. Çıkarsa Skidrow da oluyor zaten.

Ayyıldız6638

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben indirdim CPYgames yapmis heralde bu virusmu simdi. Rar şifresi yok açamadım cracki. Ayrica cod wwii indirdim multiplayer ve zombie modu haric calisiyor.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Oyun arayışındayım demişsiniz;
The Elder Scrolls V : SKYRİM 'in Legendary Edition sürümünü şiddetle tavsiye ederim.
Resident Evil 4 HD Oyununu oynamadıysan büyük kayıptasın.
2'side kırıldı, crackleri sağlam ve TR yapılıyor :rolleyes:

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Ben indirdim CPYgames yapmis heralde bu virusmu simdi. Rar şifresi yok açamadım cracki. Ayrica cod wwii indirdim multiplayer ve zombie modu haric calisiyor.
Bak oyunun rarı çıkar onu indirdiysen tamam. Ama crack'ı çıkmadı daha. Sen Skidrow dan indir virüs derdin olmasın.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Zaten cracklerde multiplayer modu çalışmaz, zombie modunu da ayrı olarak indirilebiliyordu sanırım, bir yerde görmüştüm.

Ayyıldız6638

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Multiplayer crack cikmis gibi gorunuyor. Mp ve zombi olmadan 35gb. Skidrowun verdigi torrentte 63gb

Ayyıldız6638

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Zaten cracklerde multiplayer modu çalışmaz, zombie modunu da ayrı olarak indirilebiliyordu sanırım, bir yerde görmüştüm.
Kardeşim multiplayer dahil 63 gb skidrowda. Yükledim botlarla oynuyorum. Play diyip oynayamıyorsun local play den oynanıyor. Siz indirseniz local play den beraber oynayabilirmiyiz görünürmü yani ?

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Kırılmadıysa sen de kırılmış bir oyun oyna. Bak misal Dishonored yada The Elder Scrolls serileri (skyrim'in serisi) iyidir. Bioshock iyidir. Fallout efsane serilerdendir. Max Payne 3 iyidir. Eğer oyun tavsiyesi istersen forumda konu açıp isteyebilirsin, bazen ben yapıyorum :D

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Kırılmadıysa sen de kırılmış bir oyun oyna. Bak misal Dishonored yada The Elder Scrolls serileri (skyrim'in serisi) iyidir. Bioshock iyidir. Fallout efsane serilerdendir. Max Payne 3 iyidir. Eğer oyun tavsiyesi istersen forumda konu açıp isteyebilirsin, bazen ben yapıyorum :D
Katılıyorum. Sen sistemini ve ilgi alanını söyle canavar oyunlar öneririz. Saydıklarından daha iyidir. Hatta söylediklerini göz önünde bulundurursak kılıçlı eski dönem oyunlarından hoşlanıyorsun. Origins indirmeye çalıştığına göre sistemin de iyi. Önerim Witcher 3, Skyrim ve FarCry Primal bu oyunları bitirmelisin. Hele witcher 3 oynamadıysan boşa nefes alıyorsun :D

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Ben bitirmedim :D İlgimi çekmiyor onlar benim. Eğer ille de kılıçlı, aksiyonlu oyunsa Warframe var dostum :sunglasses:
Olamazz... Türkçe altyazılı oynamamışsındır belki? Belki hikaye sevmiyorsundur? İmkansız sevmemen :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Olamazz... Türkçe altyazılı oynamamışsındır belki? Belki hikaye sevmiyorsundur? İmkansız sevmemen :D
Dostum benim ingilizce native dereceye çok yakın. Skyrim'de sözlük açmadan, ingilizce alt yazısız bütün hikayeyi anlayabilen biriyim. Hikayeyse Metro serisi yada Skyrim iyidir :) Witcher'ın oynanışı ilgimi çekmedi. Hikaye herşey değil benim için. Dövüş dinamikleri fazla hantal.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Dostum benim ingilizce native dereceye çok yakın. Skyrim'de sözlük açmadan, ingilizce alt yazısız bütün hikayeyi anlayabilen biriyim. Hikayeyse Metro serisi yada Skyrim iyidir :) Witcher'ın oynanışı ilgimi çekmedi. Hikaye herşey değil benim için. Dövüş dinamikleri fazla hantal.
Demekki sevmeyen de varmış. Ne bileyim ben grafik ve hikaye birleşince aşık olmuştum 3 gün başından kalkmadan oynayıp bitirmiştim. AC serisini seviyor olmalısın ama.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
AC serisini seviyor olmalısın ama.
Daha çok Dishonored tarzı severim ben :) 3. kişi oyunları pek sevmem. 1. kişi olunca hikayeye daha iyi adapte olduğumu hissediyorum :)
--- Gönderi Güncellendi ---
En bayıldığım oyunculardan biri :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Top 5'i bu da :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Aliens İsolation kırılmış, Öneririm ve bu oyun kadar canlı atmosferli ve korkulu atmosferli oyun görmedim. :)
Adamlar oyunu AAA kalitede yapmışlar resmen sözüm yok ona. Oyun optimizasyonu da çok üst seviyyede İ3 4130 Onboard`ıyla Medium ayarda akıyordum 30 fps üzeri :)