Kırık ps3 psn de ban yermiyim

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Arkadaşlar gta 5 yükleyeceğim ve ps3 üm daha kırık değil hen ile kırıp gta 5 yüklesem psn de ban yermiyim ama online girmicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bide şey sorucam gta 5 indirince ps3 ü orjinale çevirsem oyunda hata alırmıyım

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Orijinaline çevrilince, format atmıyor mu sisteme?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Mod menü kurup gta 5 te hile yapmıştık hiçbir şey olmamıştı.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Mod menü kurup gta 5 te hile yapmıştık hiçbir şey olmamıştı.
PC için mi yapmıştınız ?

Arkadaşlar gta 5 yükleyeceğim ve ps3 üm daha kırık değil hen ile kırıp gta 5 yüklesem psn de ban yermiyim ama online girmicem

Ve bide şey sorucam gta 5 indirince ps3 ü orjinale çevirsem oyunda hata alırmıyım
Kırık PS3 PSN servisine normalde bağlanamaz. Ama bunun da bir yolunu bulmuşlardır.Ayrıca orijinale çevirince GTA oynayamazsın çünkü sistem bilgileri sıfırlanıyor yani format atılmış oluyor.

Son düzenleme:

HEDEC

Asistan
Reaksiyon puanı
37

Mod menü yüklemediğin sürece oynayabilirsin diye biliyorum fakat PSN hesabına CID(Console ID) ban atabiliyorlar. Çoğu kişi hileli oynayıp ban yeyince CID değiştirip devam ediyorlar.

Son düzenleme:

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
PC için mi yapmıştınız ?

Kırık PS3 PSN servisine normalde bağlanamaz. Ama bunun da bir yolunu bulmuşlardır.Ayrıca orijinale çevirince GTA oynayamazsın çünkü sistem bilgileri sıfırlanıyor yani format atılmış oluyor.
Ps3

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
evet kırdım gta 5 yükledim hatta onlinede girdim 2 gündür onlinedeyim sabah akşam ve ban yemedim ama çok hile var onlinede buarada ps3 ü güncelleyince orjinale dönüyor formata gerek yok

bu orjinale çevirme olayını şu yüzden sordum benim bi ps3 üm vardı oyun yüklettirdik ana ekrandaydı tüm oyunlar ama packages manager multiman falan yoktu oyunu nasıl yüklemiş olabilir kırıp oyunları yükleyip orjinale çevirmiş olabilirmi diye merakımdan sordum

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
ban yememişsiniz ama yeme şansınız yüksek ve yerseniz konsolunuz kullanılmaz hale gelir diye biliyorum

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Psn de ban yermisin bilinmez şansa kalmış bir olay ama burada korsan olayına girilirse şansa kalmaz banlarız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...