Kırdığım kisinin gönlü nasıl alınır.

Bu konuyu okuyanlar

Wixy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bir kızı kırdım biraz trip attim döndürdü tripi o atti benim trip falan kalmadi gönlünü almam lazım ((mesaj ile))

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok değer verdigim biri
Aşık olduğum kişi veya platoniğim de sen şuna.

Bundan başka yapabileceğin şey yok. Ara özür dile en kötü mesajla olacak iş değil.
Kırarken düşünecektin derim ben sana. Bana pek kırılma acımasızım ben baya.

Ben olsam özür dilemezdim muhtemelen.

Önüne geçip özür dilemedikten sonra kusura bakma cıvık cıvık olacak iş değil. Ciddiyetin ne ki ciddiye alınasın mesajla. Tabi yine denemek lazım.

Son düzenleyen moderatör:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Özür dile yazsam şablon bir cevap olur. Herkesin dediği şey işte.

Ama ayrıntılı komik bir özür dilemek için yaşananları yaz bizde önerimizi verelim.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Ben senin yerinde olsaydım, kendimi bir şekilde affettirirdim; ama işte bendeki nezaket kimsede yok, ne yapalım?

Yapabiliyorsan, yüz yüze konuş derim. Ben sevmem öyle mesajlaşmayı. Kızla ne konuşacaksam alırım karşıma konuşurum. Çünkü mesajlar duyguları ifade etmez kardeşim.

Kızın gözünün içine bakarak özür dilemen, lazım. Zira gözler kalbin aynasıdır.

Daha fazla detay vermek istemiyorum; zira RTÜK ceza verir diye korkuyorum.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben senin yerinde olsaydım, kendimi bir şekilde affettirirdim; ama işte bendeki nezaket kimsede yok, ne yapalım?
Alınma. Dediklerine göre bu dediğime de alınacaksın ama sende korkunç derecede mütevazlık kibri sezdim.

Kibrin en beterlerinden birisi. Bu yorumun üzerine yapmıyorum bunu ama bu yorumun etkisi oldu.

Wixy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Yapabiliyorsan, yüz yüze konuş derim. Ben sevmem öyle mesajlaşmayı. Kızla ne konuşacaksam alırım karşıma konuşurum. Çünkü mesajlar duyguları ifade etmez kardeşim.

Kızın gözünün içine bakarak özür dilemen, lazım. Zira gözler kalbin aynasıdır.

Daha fazla detay vermek istemiyorum; zira RTÜK ceza verir diye korkuyorum.:)
Asistan aşk asistanı cikti maşallah

Wixy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
TEST AŞAMASINA GEÇİYORUM.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne yalan söyleyeyim, ben hiç aşkı tecrübe etmedim, yenir mi, içilir mi? Ama bir ara aşkın bir su olduğunu söyleyen arkadaşlarım olmuştu benim.
Bomboş bir iş. Hormonların coşmasının abartılması. Sevgi goygoyu. Evet. Sevgi goygoyu.
Uzun uzun yazardım da meriçler ve kara toprakçı kırolar linçler. Hoş sıkıntı yok da neyse.

yasncn1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bir kızı kırdım biraz trip attim döndürdü tripi o atti benim trip falan kalmadi gönlünü almam lazım ((mesaj ile))
saçma ama komik olan bir anınızı video çekerek anlat ama pat diye anlatma yumuşaktan yumuşaktan hafif espirili bir şekilde anlat uzaktan bu kadar olur

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Çok az şey biliyoruz, paylaştığın veri az... Kızın hoşuna gidecek güzel bir şey bulmalısın, süpriz olacak şekilde bir hediye... Nelerden hoşlandığını biliyor olman lazım.