Kırdığım kisinin gönlü nasıl alınır.

Çok değer verdigim biri
Aşık olduğum kişi veya platoniğim de sen şuna.

Bundan başka yapabileceğin şey yok. Ara özür dile en kötü mesajla olacak iş değil.
Kırarken düşünecektin derim ben sana. Bana pek kırılma acımasızım ben baya.

Ben olsam özür dilemezdim muhtemelen.

Önüne geçip özür dilemedikten sonra kusura bakma cıvık cıvık olacak iş değil. Ciddiyetin ne ki ciddiye alınasın mesajla. Tabi yine denemek lazım.

Son düzenleme:

_Zaur_

Dekan
Özür dile yazsam şablon bir cevap olur. Herkesin dediği şey işte.

Ama ayrıntılı komik bir özür dilemek için yaşananları yaz bizde önerimizi verelim.

Assad Najjar

Doçent
Ben senin yerinde olsaydım, kendimi bir şekilde affettirirdim; ama işte bendeki nezaket kimsede yok, ne yapalım?

Yapabiliyorsan, yüz yüze konuş derim. Ben sevmem öyle mesajlaşmayı. Kızla ne konuşacaksam alırım karşıma konuşurum. Çünkü mesajlar duyguları ifade etmez kardeşim.

Kızın gözünün içine bakarak özür dilemen, lazım. Zira gözler kalbin aynasıdır.

Daha fazla detay vermek istemiyorum; zira RTÜK ceza verir diye korkuyorum.:)

Ben senin yerinde olsaydım, kendimi bir şekilde affettirirdim; ama işte bendeki nezaket kimsede yok, ne yapalım?
Alınma. Dediklerine göre bu dediğime de alınacaksın ama sende korkunç derecede mütevazlık kibri sezdim.

Kibrin en beterlerinden birisi. Bu yorumun üzerine yapmıyorum bunu ama bu yorumun etkisi oldu.

ArdaSakrak

Üyecik

Yapabiliyorsan, yüz yüze konuş derim. Ben sevmem öyle mesajlaşmayı. Kızla ne konuşacaksam alırım karşıma konuşurum. Çünkü mesajlar duyguları ifade etmez kardeşim.

Kızın gözünün içine bakarak özür dilemen, lazım. Zira gözler kalbin aynasıdır.

Daha fazla detay vermek istemiyorum; zira RTÜK ceza verir diye korkuyorum.:)
Asistan aşk asistanı cikti maşallah

Assad Najjar

Doçent
Alınma. Dediklerine göre bu dediğime de alınacaksın ama sende korkunç derecede mütevazlık kibri sezdim.

Kibrin en beterlerinden birisi. Bu yorumun üzerine yapmıyorum bunu ama bu yorumun etkisi oldu.
Tahmin etmeye çalışman da bir çaba sayılır; ama bu kibir değil. Bunun psikolojik olarak başka bir açıklaması var da uzun hikaye.

Ne yalan söyleyeyim, ben hiç aşkı tecrübe etmedim, yenir mi, içilir mi? Ama bir ara aşkın bir su olduğunu söyleyen arkadaşlarım olmuştu benim.
Bomboş bir iş. Hormonların coşmasının abartılması. Sevgi goygoyu. Evet. Sevgi goygoyu.
Uzun uzun yazardım da meriçler ve kara toprakçı kırolar linçler. Hoş sıkıntı yok da neyse.

Çok az şey biliyoruz, paylaştığın veri az... Kızın hoşuna gidecek güzel bir şey bulmalısın, süpriz olacak şekilde bir hediye... Nelerden hoşlandığını biliyor olman lazım.