Dizi Kiralık Aşk

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Webhead

Dekan
Ben Murat beyin mesajı anlayıp anlamadığını merak ediyorum. Şeytan ayrıntıda gizlidir.
Mesajı ilk okuduğumda anladım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cidden Ezel en sağlamı bence sonra da Suskunlar geliyor.
Ezeli ben geçen sene yaz tatilinde bitirdim hafızamdan silinse 2.kez izlerim o derece çok beğendim bir de ben kolay kolay Türk dizisi sevmem

Webhead

Dekan
Bana da oldukça fuzuli ve saçma geliyor, diğer yaz dizilerinden bir farkını göremiyorum :'))
babuş ciddiyim git Ezel ve Kardeş Payı izle ben geçen sene yaz tatilinde izledim cidden günümüz Türk dizileri bana boş geliyor zaten artık televizyon izlemiyorum bile bir bölüm 2.5-3 saat sürüyor anasını satayım kesinlikle zaman kaybından başka bir şey değil

aesthetey

Asistan
babuş ciddiyim git Ezel ve Kardeş Payı izle ben geçen sene yaz tatilinde izledim cidden günümüz Türk dizileri bana boş geliyor zaten artık televizyon izlemiyorum bile bir bölüm 2.5-3 saat sürüyor anasını satayım kesinlikle zaman kaybından başka bir şey değil
Valla Ezel'i izledim ve katılıyorum, bana da çoğu Türk dizisinden daha iyi geliyor. Zaten günümüzde çıkan orijinal bir yapıma neredeyse hiç denk gelmedim. Sen de Şahsiyet'e bir bakabilirsin, o da gayet güzel bir dizi :)

Türkiye'de dizi yapıp tutmasını istiyorsanız ya mafya konusu olmalı ya da fakir kız zengin oğlanın genelde çarpışarak karşılaştığı bir dizi yapmanız lazım. Milyonlarca kişi kitlenir televizyona.

Webhead

Dekan
Türkiye'de dizi yapıp tutmasını istiyorsanız ya mafya konusu olmalı ya da fakir kız zengin oğlanın genelde çarpışarak karşılaştığı bir dizi yapmanız lazım. Milyonlarca kişi kitlenir televizyona.
Türk miilletine Ezel ve Kardeş Payı izlet saydığın dizilerin suratına bakmayı bırak tükürmez bile

Webhead

Dekan
Ezel izlemedim de Kardeş Payı dediğiniz gibi çok güzeldi. O kalitede dizi göreceğimizi sanmıyorum :/
aaaaa Ezel'i mutlaka izlemelisin ben 2019 yaz tatilinde izlemiştim dizi 2009 yapımı ben 10 yıl sonra izledim şimdiki aklım olsaydı çok çok önceden başlardım kesinlikle izlemeni tavsiye ederim
Dizi 71 bölüm ama sen 69 bölümü izlesen yeter 70-71.bölüm sadece alternatif son bu arada dizi Alexandre Dumas'ın Monte Kristo Kontu romanından uyarlama Dantes Group göreceksin o da romandaki ana karakter Edmund Dantes'e bir gönderme

aaaaa Ezel'i mutlaka izlemelisin ben 2019 yaz tatilinde izlemiştim dizi 2009 yapımı ben 10 yıl sonra izledim şimdiki aklım olsaydı çok çok önceden başlardım kesinlikle izlemeni tavsiye ederim
Dizi 71 bölüm ama sen 69 bölümü izlesen yeter 70-71.bölüm sadece alternatif son bu arada dizi Alexandre Dumas'ın Monte Kristo Kontu romanından uyarlama Dantes Group göreceksin o da romandaki ana karakter Edmund Dantes'e bir gönderme
Şu sıralar askeri diziler ve uçak kazaları ile ilgili diziler ilgimi çekiyor. Fakat listeye ekledim müsait zamanımda izleyeceğim.

Webhead

Dekan
Şu sıralar askeri diziler ve uçak kazaları ile ilgili diziler ilgimi çekiyor. Fakat listeye ekledim müsait zamanımda izleyeceğim.
Ezel ve Kardeş Payı hafızamdan silinsin ben tekrar izlerim yabancı dizi olarak Prison Break ve Breaking Bad öneririm bu yaz Breaking Bad'i 2.kez bitirdim şimdiki diziler bana çok yavan geliyor izlediğin zaman ne demek istediğimi anlayacaksın

Utopia

Üyecik
Yazın köydeyseniz ve sıkılmışsanız gideri var, başka türlü boş vakti harcamaya değmez efenim 🥳

BHA

www.berkinaktas.com
Yönetici
Super Moderator
İçerik Ekibi
Senden beklemediğim bir seçimdi :(

Erenist2020

Profesör
Dandik yaz dizileriyle uğraşmayın alın size dünya dizi tarihinin en sağlam eserlerinden birisi

Hayat bilgisi bugüne kadar seyrettiğim en güzel dizilerden biriydi.Hayatı bu kadar güzel anlatan bir dizi son dönemlerde maalesef yok.

Son mesajlar