Kiralık Aşk dizisi zirveyi bırakmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
kiral%C4%B1k-a%C5%9Fk1.jpg

Star TV’nin sevilen dizisi Kiralık Aşk’ın reyting ve sosyal medya başarısı..

Kiralık Aşk dizisi bu hafta da birinciliği bırakmadı. Sevilen dizi üç grupta da birinci ve sosyal medyada en çok konuşulan dizi oldu…

Başladığı günden beri, bütün bölümleri çok ses getiren, Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın başrollerinde ekrana gelen dizi, Cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu. Kiralık Aşk’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümü; Tüm kişilerde yüzde 8,33 reyting, yüzde 22,13 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 9,65 reyting ve yüzde 25,54 izlenme payı alarak birinci oldu. Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 9,11 reyting ve yüzde 23,47 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.

Sosyal medyada da çok konuşuldu.
Kiralık Aşk #kalbugece hastagi ile gece boyunca Türkiye gündemine birinci sıradan giriş yaptı ve sosyal medyanın en çok konuştuğu dizi oldu. Kiralık Aşk, her Cuma 20:00’de STAR’da!

Kaynak

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
İzlediğim tek dizi bu. Arkadaş çevremde bunu izlediğimi söyleyince ne o öyle yaa, aşk dizisi mi izliyorsun gibi tepkiler alıyorum. Ama onlar da izlemeye başlayınca bırakamadılar :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Her insanın üzerinde bu tabu var, yıkılmadı gitti. "Neee aşk dizisi mi izliyorsun. Yakıştıramadım." Daha sonra evine oturmaya gidince "Agaa geçen bölümü izledin mi? Neler olacak acaba merak ediyorum."
Daha düne kadar ne diyordun ne oldu arkadaş. :D Boşver takma sen kafana. Bende az çok arada Çilek Kokusu izliyorum. Yakında kendim dizi çekeceğim, Karpuz Kabuğu, Erik Kompostosu vb..

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Nee çilek kokusu mu izliyorsun.. Hiç yakıştıramadım :dil:

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
vay anam vay neler dönmüş serhat ya :D

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
O ne öyle Arrow, Game of Thrones falan. Az adam olun Çilek kokusu, Kiralık aşk, Kiraz Mevsimi izleyin benim gibi.