Kingston Yine Yapt

Bu konuyu okuyanlar

Denizhan Dakılır

Profesör
Katılım
3 Haziran 2007
Mesajlar
3,983
Reaksiyon puanı
21
Puanları
0
Daha Yüksek Kapasiteli Kingston DataTraveler USB Sürücüler, şimdi Su İzolasyon ve 256-bit'lik AES Hardware Şifreleme ile üst seviye veri güvenliği Sunuyor.

Kingston'dan tüketiciler, küçük, orta ve büyük ölçekli kurumsal kullanıcılar için Yeni 8GB Kapasiteli USB Taşınabilir Sürücüler.
Kingston® Technology Company, Inc., Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology, 8 GB kapasiteli Data Traveler Secure (DTS) ve Data Traveler Secure Privacy Edition (DTSP) USB 2.0 Flash Sürücülerini piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Kingston Flash ürün yöneticisi Mark Akoubian, “Kullanıcıya ait bilgiyi korumak için Kingston, USB Flash sürücülerinden oluşan zengin bir ürün gamını kullanıma sunmaya devam ediyor. Data Traveler Secure performansdan ödün vermeden her türlü koşulda bilginin doğruluğunu ve bütünlüğünü garanti ediyor. Hardware şifreleme ve kompleks şifre protokolü Kingston Data Traveler Secure Privacy Edition'ı kurumsal müşterilerimiz için mükemmel bir çözüm haline getiriyor” dedi.

Dayanıklı, su izolasyonlu ve her türlü olumsuz operasyonel şarta karşı dayanıklı Data Traveler Secure ve Secure Privacy Edition sürücüler, kritik bilgiyi korumak için endüstrinin lider hardware temelli kodlama sistemini kullanıyor. DTS tüketiciler, küçük ve orta ölçekli şirketler için tasarlanmışken DTSP daha büyük kurumsal kullanıcılar için dizayn edilmiş. Titanyum kaplı paslanmaz çelik ile kaplanmış su korumalı ve Uluslararası Elektroteknik Comisyonu (IEC) 60529 IPX8 standartı ile uyumlu bu cihazlar, 4 feet (yaklaşık 1,3 metre) su derinliğine kadar dayanıklı.

Flash üzerindeki erişim kontrolü ve bilgi koruması özel bir software programına gereksinim duymaksızın, yetkili kullanıcılara şifreleme ya da mevcut bilginin söz konusu şifresini çözme imkanı tanıyan 256 bit kapasitesindeki Gelişmiş Kodlama Standardı (AES) isimli hardware tabanlı şifreleme sistemi ile yapılıyor. 24 MB/saniye okuma ve 10MB/saniye yazma hızındaki performansı ile Data Traveler Secure ve DataTraveler Secure Privacy Edition Sürücüler 512MB, 1GB, 2GB, 4GB VE 8GB kapasitelerle satışa sunuluyor.

Tüketiciler, küçük ve orta ölçekli şirketler için Data Traveler Secure
Windows tabanlı sistemlerdeki hassas verilerin korunması için dizayn edilmiş olan Kingston Data Traveler Secure, kullanıcıların sürücü üzerinde şifre kontrollü özel bir depolama alanı yaratmalarını sağlayan MyData Zone yazılımı ile birlikte satışa sunuluyor. Sürücü kaybolduğu ya da çalındığı takdirde, gelişmiş şifreleme sürücünün özel bölgesinde bilgiyi korumaya devam ediyor. Kullanım kolaylığı ve kişiselleştirme için Data Traveler Secure My Traveler (software) programıyla beraber veriliyor. Bu yazılım kullanıcıların içeriği yönetmesine, dil seçeneklerini ayarlamasına ve dosyaları başka bir cihazla senkronize etmesine yardım ediyor.

Kurumsal kullanıcılar için Data Traveler Secure Privacy Edition
Kurumsal seviyede güvenlik ve uyum gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan Kingston Data Traveler Secure Privacy Edition Sürücüler, potonsiyel saldırıları önlemek için 10 yanlış şifre girişinden sonra kilitleme sağlayan kompleks şifre protokolünü de içinde barındıran ileri düzey güvenlik ölçümlemelerine sahip.

Kingston Data Traveler Secure&Secure Privacy Edition Spefikasyonları
Boyutlar: 77.9 mm x 22.2mm x 12.05 mm.
Koruyucu: Titanyum kaplı paslanmaz çelik.
Kapasiteler: 512 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB.
Uygunluk: USB 2.0 özelliklerine göre dizayn edilmiş.
Çalıştırma derecesi: 0° - 60° C arası.
Bellek derecesi: -20° - 85° C arası.
Uyumluluk: Win 2000 SP4 ve üzeri, Win XP SP1 ve üzeri uyumlu.
Win Vista uyumlu Data Traveler Secure, 2007'nin 2. çeyreğinde piyasada olacak.
Data Traveler Secure Privacy Edition Win Vista uyumlu.

Vasıflar/Faydalar

Güvenlik: 256-bit AES hardware tabanlı şifreleme (özel alan)
Su izaolasyonu: Su korumalı
Hız: 24 MB/saniye hıza kadar bilgi transfer hızı ve 10MB/saniye hıza kadar yazma hızı
Geliştirilmiş: Windows Vista Ready Boost için
Korunma: MyDataZone güvenlik erişim programı (Windows) içerir.
Kolay Kullanım: Her çeşit USB portuna takılıp çalıştırılabilir, My Traveler dosya yönetim programını içerir.
Garanti: 5 yıl garantilidir.

* Yukarıda listelenmiş kapasitelerden bazıları sadece formatlama ya da diğer fonksiyonlar için kullanılabilir. Bu yüzden bu kapasitelerin bir kısmı depolama için kullanılamaz.

** Sadece Data Traveler Secure Privacy Edition, Windows Vista ReadyBoost ile uyumludur.

yukarıdaki bütün özelliklere sahip olmakla beraber hafızaya alınmış bilgileri, 256 bit AES donanım tabanlı şifreleme ile %100 koruma ve tam güvenlik sağlama özelliğine de sahiptir.

DataTraveler Secure
Parça Numarası
DTS/1GB
DTS/2GB
DTS/4GB
DTS/8GB
DataTraveler Secure – Privacy Edition
Parça Numarası
DTSP/512MB
DTSP/1GB
DTSP/2GB
DTSP/4GB
DTSP/8GB

KINGSTON TECHNOLOGY HAKKINDA
Kingston Technology, dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisidir. Kingston, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, sunucular, printerlar için bellek ürünleri, PDA cihazlar, mobil telefonlar, dijital fotoğraf makineleri ve MP3 çalarlar için de Flash bellekler tasarlamakta, üretmekte ve tüm dünyaya satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Kaliforniya, Malezya, Tayvan ve Çin'de üretim tesisleri bulunan Kingston'un Birleşik Devletler, İngiltere, Avrupa, Rusya, Avustralya, Tayvan, Çin ve Latin Amerika'da da satış ofisleri bulunmaktadır. Kingston hakkında detaylı bilgi için www.kingston.com/turkey'yi ziyaret edebilirsiniz.

SDN-http://shiftdelete.net
Bilgi için: http://www.kingston.com/turkey/
 

yavuz_4106

Dekan
Katılım
17 Aralık 2008
Mesajlar
6,118
Reaksiyon puanı
50
Puanları
48
ya aba harddisk mı(20-30 gb)yoksa flashmı alsam??
 
Üst