Kingston HyperX Cloud II vs SteelSeries Arctis 5

Bu konuyu okuyanlar

AyALA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kingston HyperX Cloud II
Kingston HyperX Cloud II.jpg

SteelSeries Arctis 5
Steelseries Arctis 5.JPG

Arkadaşlar merhaba, bu iki kulaklık arasında kaldım, sizce hangisini hangi sebepten almalıyım. Ya da bu fiyatlarda tavsiye edebileceğiniz başka oyuncu kulaklığı var mı?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arctis 5 kullanıyorum. Daha az terletir ve daha rahat bir kulaklıktır. Mikrofonu da epey iyidir. RGB ışıkları falan tasarım olarak iyi. HyperX bass konusunda daha iyidir. Deri pedler daha iyi izolasyon sağlar ama daha fazla terletir ve daha çabuk yıpranır. Ben güncel ürün tercih ettim o yüzden Arctis 5 aldım. Cloud II çıkalı çok oluyor çünkü.

Emre kırkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hyperx cloud 2 kullanicisiyim kutu içeriği dolgun ve 2 tane de yedek ped bulunuyor 7.1 özelliği kaliteli evet bazı kişilerde terletme yapıyor ama doygun ses kalitesi sağlıyor cloud 2 nin artcis 5 e oranla daha iyi bir sesi ve yalıtımı var ama artcis 5 rgb aydınlatma sunuyor artcis 5 pedleri daha rahat ikisinin streo özelliği denk denebilir. (Karar senin)

Son düzenleme:

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Rahatlık istersen mh752 al. Deri pad olduğundan arctis 5'e göre daha fazla terletir ama rahatlıkla arctis 5'i katlar. Arctis 5 almış iade etmiş biri olarak söylüyorum. Ama cloud 2 vs arctis 5 arasında arctis 5 derim.