KingSEO Tarafından SEO Uyumlu ODunya Teması Inndir Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doctore

Üyecik
Kingseo.com tarafından oyuncakdunyasi.com sponsorluğu altında sunulan odunya teması kişisel bloglar için ideal bir tema diyebilirim. PEki neden ideal derseniz temayı sıfırdan ben yaptım o yüzden her şeyini biliyorum
Temayı kingseo için kodlamış olup özellikle sade tema severlere farklı bir tarzyaratacak temada gereksiz şeyleri temizlenmiş bir temadır. Sosyal medyayı etkin kullanan temada tema paneliyle kolay kurulum yapabiliyorsunuz. Temayı 3 renk olarak tasarladım. Her ne kadar aceleye gelmiş olsada bana göre piyasadaki temalara göre iyi bir tema diyebilirim. Temada 3 rengi tema panelinden bir tıkla degiştirebilirsiniz. Bu nedenle size kolay kullanım sunmaktadır. Reklam alanları, sosyal medya bölümleri ve diğer özellikleri ile oldukça iyi bir temadır.
Temada gelen geri dönüşlere göre düzeltmeler yapılmış ve hatalarda giderilmiştir.
Tema kurulum ve kullanım aşağıdaki gibidir.
Temanızın kurulumu birkaç adımdan ibaret olup zorlanmadan kullanmaya başlayabileceksiniz.
TEMA KURULUM
1- Öncelikle rarlı dosyadan çıkan odunya isimli temayı wp-content klasörü içindeki themes klasörü içine atınız. Ayrıca pagenavi eklentisini de wp-content klasörü içindeki plugins klasörüne atınız.
2- Temanızı wp-admin’den Görünüm sekmesinden aktif ediniz.
3- Eklentiler bölümünden de pagenavi eklentisini aktif ediniz.
4- Pagenavi eklentisinin ayar sayfasına girerek ( kullanım rehberi pdf ) resimdekinin aynısı olacak şekilde ayarları yapınız.
5- Odunya tema panelinden rengi seçip ve diğer ayarları yapıp kaydet butonuna basınız.


TEMA KULLANIM
Temanızı sorunsuz kurduysanız artık kullanıma geçebiliriz. Temanızdaki sosyal ağ butonlarını, reklam alanlarını, anahtar kelimelerinizi, e-posta abonelik bölümlerini temanızın ayar panelinden yapabilirsiniz. Görünüm > odunya Paneli bölümünden ulaşabilirsiniz.
Temanızı kurduktan sonra yazılara nasıl resim ekleyeceksiniz ?
Bunun için 3 yol var.
1- Yazılarınıza öne çıkarılmış görsel bölümünden resim ekleyebilirsiniz.
2- Eğer özel alan kullanıyorsanız bu temada eski yazılarınızdaki resimler kaybolmaması için özel alanda eklenilmiştir. Bunun için “resim” özel alanı eklidir. İndex.php, archieve.php, category.php ‘deki resim yerine önceden kullandığınız özel alanı ekleyebilirsiniz.
3- Eğer hiç bir resim eklenmemişse bu sefer temada bulunan resim yok ibaresi gelir. Bu şekilde görsel uyumluluk sağlanır. İsterseniz aynı ölçüde kendi site logonuzla değiştirebilirsiniz.
Temadaki Sosyal Ağlar
Temadaki sosyal ağlar için gerekli işlemler panelden eklenerek yapılmaktadır. Ayrıca sosyal ağ hesabınız yoksa boş bırakırsanız o bölüm pasif olacaktır. Ayrıca örnek adresler gerekli bölümlere yazılmıştır. Bunları silip yeniden kendi adreslerini yazıp kaydediniz. Eğer kaldırmak isterseniz o bölümü tamamen silip kaydedin. Başlangıç ayarına dönecektir.

Temayla birlikte sadece bir eklenti kullanıyorsunuz ki o da pagenavi eklentisidir. Onun dışında eklenti zorunluluğu yoktur.
Temayı indirmek ve demosu için linkler aşağıdadır.


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst