Kinect Hangi Özelliklerle Geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
Son yılın en çok konuşulan teknolojik buluşlarından biri olan Project Natal nihayet ete kemiğe büründü. İşte oyun dünyasını değiştirmesi bırakan yeni ürün...

Teknoloji severlerin uzun süredir yakından takip ettiği Project Natal nihayet piyasaya sürülmeye hazır. Hollywood'da kullanılan hareket yakalama teknolojisini baz alan ürün sayesinde hiçbir kontrol cihazı olmadan sadece el hareketleriyle yönetebilmek mümkün.
kinect_ss_preview_product_003_jpg-420-901276517732.jpg
Microsoft bu sabah saatlerinde ortaya çıkan ve Natal'in isminin KINECT olacağını iddia eden dedikoduları doğruladı. E3 oyun fuarına damgasını vuracak olan Kinect'le ilgili ilk resmi açıklamalar gelmeye başladı.
Firma tüketicilere sadece bir kontrol cihazı sunmak istemiyor ayrıca bununla birlikte yeni bir konsol ve yaşam tarzını da oyunculara vaadediyor. Kinect'i satın alacak olan tüketiciler aynı zamanda Xbox 360'ın geliştirilmiş Slim versiyonuna da sahip olacaklar.
Microsoft eski nesil Xbox 360'ların Kinect'e karşı tam performans veremediğini fark ettiği için böyle bir yola başvurdu. Dün bir grup şanslı gazeteci ve firma yetkilisi Kinect'in canlı gösterilerinden oluşan özel bir davete katıldılar. İşte bu davette yer alan kişilerin belirttiğine göre Microsoft'un yeni ürünün özellikleri...

caqlayan

Asistan
Reaksiyon puanı
2
şu 2 ay içinde çıksaydı da abd deyken alsaydım ucuza ..

TheSaviour

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Son sayfadaki "Firmanın şu anda kayıtlı 40 bin, Xbox 360 kullanıcı bulunuyor" cümlesini anlamadım.Yani dünyada toplam 40bin kişimi kullanıyor Xbox 360'ı?? ilginç geldi bana cok düşük rakam.

emptyheart

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
150 dolarmı burda nekadar olur acaba oyunların fiyatı ne olur oda ayrı bi durum
ama çok güzel bişye benziyo alsammı acaba