Kimlik kartı, banka kartı ve ehliyet birleşiyor

Bu konuyu okuyanlar

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Her yıl farklı birşey çıkarıyorlar, ben kimliği, ehliyeti ve onlara verdiğim yenileme paralarından bıktım artık.
Dursun işte,durduğu gibi ne uğraştırıyorlar her yıl bizi.

Reaksiyon puanı
8,012
Her yıl farklı birşey çıkarıyorlar, ben kimliği, ehliyeti ve onlara verdiğim yenileme paralarından bıktım artık.
Dursun işte,durduğu gibi ne uğraştırıyorlar her yıl bizi.
Yeni kimliği teslim alırken şifre vermişlerdi o şekilde aktif edilecek diye duydum. Para istenecek diye nerde yazıyor?

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Yeni kimliği teslim alırken şifre vermişlerdi o şekilde aktif edilecek diye duydum. Para istenecek diye nerde yazıyor?
Kimlik yenilemeye gittiğin zaman tekrar fotoğraf çekilip, tekrar ücret ödüyorsun en son öyleydi şuankini incelemedim bile çünkü değiştirme zahmetine giremeyeceğim artık. Yeni ehliyette de baştan sağlık raporu cart, curt istiyor bunların zaten hepsi tekrar fuzuli masraf.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kimlik yenilemeye gittiğin zaman tekrar fotoğraf çekilip, tekrar ücret ödüyorsun en son öyleydi şuankini incelemedim bile çünkü değiştirme zahmetine giremeyeceğim artık. Yeni ehliyette de baştan sağlık raporu cart, curt istiyor bunların zaten hepsi tekrar fuzuli masraf.
Böyle düşününce de doğru ama ehliyetle birleşmesi güzel olur bence

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Benim gibi kart manyağı olanlar için kötü haber :tearsofjoy:

Reaksiyon puanı
2,554
Parası olmayandan da kan alsınlar bence o meşhur söz de yerini bulur hem ?

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Bence banka kartı ve ehliyet, kimlik birleşmesi harika olacaktır. Kart unutma derdi kalmaz.. Bir kart ile alışveriş yapıp hemde ehliyet taşıyıp hemde kimlik bulundurmak çok büyük ayrıcalık umarım sistem düzgün bir şekilde problemsiz ayarlanır.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Çok sayıda Banka kartı olanların çok sayıda ehliyeti mi olacak?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Güzel bir uygulama. Ben kart taşımayı sevmem aktif araçta kullanmadığımdan ehliyet nerede onu bile biilmiyorum :) hepsini bir arada tutmak daha derli toplu olur.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Ehliyetin kimlikle birleştirilmesi yerinde bir karar fakat banka kartı için aynı şeyi düşünmüyorum.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Banka kartı olayı bana kalırsa da mantıksız 6-7 adet bankayla çalışıyorum hangi biri birleşecek onunla, kimliği kaybedersek kimlik cıkarma,derdi kart cıkarma derdi bilmem ne ehliyet ve kimlik birleşimi yeterli bana kalırsa. Ehliyete bile gerek yok aslında zaten kimlik bilgisini girince adamın karşısına herşey cıkıyor niye bir de ehliyet taşıyoruz ki.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Kaç yıldır söyleniyor. Ama bir türlü yapamadılar şunu.

Son mesajlar