Kim ihanet etti

Bu konuyu okuyanlar

Sabah 8'de kalkacak olmama rağmen hâlâ uyuyabilmiş değilim. İnternette dolaşırken şöyle bi yazı gördüm ve sizin yorumlarınızı merak ettim:

İki sevgili yaşadıkları zor bi dönemin ardından intihar etmeye karar veriyolar, intihar şekli olarak bi inşaattan atlatmayı seçiyolar. Birlikte inşaatın tepesine çıkıyolar, üçe kadar sayıyolar ve kız atlıyo ancak erkek atlatmayıp sevgilisinin intiharını izlemeye başlıyor. İlginç bi şekilde 8 saniye sonra kız paraşüt açıyo ve hayatta kalıyo.

Kim kime ihanet etmiştir?
 

nailasmu

Profesör
İhanet olması için güven olması şart, güvenmediğin biri de değersiz biri olduğundan bakarsak burada ihanet yok
 

neet

Guru
Emektar
Erkek diyebilirim.
Belki de kızla birlikte atlasaydı kız paraşütü açmayacaktı.böyle bakarsak kız ihanet etmemiş olur.
ancak ikisi de atlayıp kızın paraşütü de açma ihtimali olduğundan kız da ihanet etmiş olabilir. :D
2 yönlü bir olay.
 

drsakal

Profesör
Kim ihanet etmiş bilmem ama bunlar dubaide yaşıyorlarmış :D

8 saniye sonra paraşüt açmış :D surtünmesiz ortamda 320 metre demek. Bir o kadar da durmak için lazım süre. Dünyada bunu sağlayacak bina olsa olsa Dubaide olur :D
 

nzmcnarz

Öğrenci
kız ihanet etmiş çünkü insan ölüm anında ölmemek için hertürlü şeyi yapar yani eğer erkek de atlasaydı kız yinede paraşütü açardı. bence böyle :)
 

ConfickerBelasi

Guru
Cezalı
Özel başlık
IdeaPad-S145AST
onu bunu bırakın o kızın bacakları kırılır burda paraşütle atlanacak bina yok olanlarada giremezler.
 
Kız hazırlığını paraşütü açmak üzerine yapmış, yanında paraşüt olması planlı bi hareket olduğunu gösterir.
Erkek anlık bi karar sonucu da atlamamış olabilir, planlı bi şekilde de olabilir.

Sonuç olarak karşılıklı diyorum ben
 

Kurt Cobain

Profesör
Bence tamamen erkek haklı, kız ihanet eden. Çünkü erkek kızla birlikte hiçbirşeysiz inşaata çıkması gerekirlerdi ama kız'ın ihanet edeceği paraşüt getirdiğinden belli. Şimdi kimse demesin adam paraşütü nerden görcek kocaman şey yani bir sırt çantası resmen hazırlıklı gittiği için erkek atlamamış.

Hiçbir zaman kadınlara çok güvenmeyin onlar şeytanın baş yardımcılarıdır. Şeytan bile demiş zaten kadın geldiğinde '' Hoşgeldiniz efendim '' diye. :)
 

KenseiTakezo

Profesör
Bence kız erkeği test ediyordu, atladıktan sonra erkeğe sarılıp birlikte paraşütle inecekler ve mutlu mesut yaşayacaklardı. Erkek ihanet etmiş :)
 

Bepob

Profesör
Bence erkek gerçek anlamıyla ihanet etmiştir ama kızın yaptığı da yanlış olsa da gerçekleri öğrenmek gerekir ve gerçekler acıdır da fakat dinen baktığımızda ikisininde yaptığı yanlıştır erkek öyle bir şey yapsa idi hakkına girmiş olacaktı ki böyle bir şey gerçek değildir.
 

SDN Son Haberler

Üst