Kim Engellemiş?

kokyy

Öğrenci
valla ya böle siteler insanı deli ediyor. Daha geçen gün akrabanın biri atmış bu siteyi hay allahım ben yemedim tabi... hemen bişiler salladım baktım yanlış felan demiyo ben de kapadım pencereyi. Bugün de okuldan 2 arkadaş yollamış sanki ne anlıyolarsa...

sergenn

Öğrenci
bu tür neydiği belirsiz menfaat uğuru sitelere ne msn veririm ne de şifremi.Güvenemem bu tarz sitelere.Veren arkadaşlara da şaşıyorum.Nasıl güveniyorlar acaba ???

armess

Asistan
beni kimse eklemiyor bak şimdi ya :O :D :D
hmm şaka bi tarafa sazan olmamak için elimden geleni yapıcam :D... bu bana da bi kaç arkadaşdan gelmişti...

anavarza

Öğrenci
Önce insan uzun zaman sonra bir kız onu ekledi diye seviniyor sonrasınra ise slm yazıyorsunuz benim işim çıktı bilgisayardan kalkıyorum ama .... (fark etmz bu bölüm)sitesine gel diyor. O zmn bütün hayallerim suya düşüyor bide şu otomatik msjı düzeltsinler pc başından kalkıyom diyor şu siteye geldiyor sanki biz oraya internet üzerinden giderken o yürüyerek gelcekmiş gibi:D

emir1907

Doçent
bununla ilgili bi mail bana da geldi.bana o maili yollayana çok sinirli bir mail yolladım cevap olarak.o da ağzının payını almış olcakki bi daha yollamam dedi :D

Alengirli

Dekan
O sonunda uzun numaralı olanların hepsi spam kullanıcı, spam mailden sonra şimdi de spam msn çıktı. Eklemeyin derim, genelde hedefi bildiklerinden kız ismi ve soyadıyla msn seçiliyor. Otomatik yani, makine o.

tsewen

Doçent
yaw bi tıklarsan bütün adreslerine de gidiyo bit gibi çoğalıyor arkadaşlarınıda yakıyosun

TBM

Dekan
ya zaten msn den buna bakılabiliyor,böyle sitelerin hepsi kandırmacadan başka bişey değil