Kim Engellemiş?

patrick

Profesör
Emektar
Kimengellemis.com kullanıcıların dikkatine!
Kimengellemis ücretsiz bir hizmet olduğu için hesaplarınız üzerinden email atılmaktadır. Kesinlikle hesap içeriğiniz kimengellemis.com tarafından görüntülenmemektedir. Hesaplarınız üzerinden email atılmasını istemiyorsanız lütfen listemizden çıkış yapınız. Aksi halde kimengellemis.com hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Daha önce kimengellemis.com hizmetinden yararlandıysanız email şifrenizi değiştirerek email atılmasını yine önleyebilirsiniz. Bilginize Sunarız.

Açık açık da söylüyor :)

Açıklamayada bakarmısınız :D

Kim engellemiş'den yep yeni bir yenilik daha. Engelleyenleri artık şifre yazmadan kendi

msn adresinizden görebilirsiniz.

> Yeni özellikler

-Engelleyenleri kendi msn listenizden anında görün.
-Engellendiğinizde alarm sesiyle anında haberdar olun.
-Gerçek zamanlı engel tanıyıcı.
-Hangi saatler arasında engellendiğiniz gösterir.
-Siz online olmasanız bile girdiğiniz otomatik engelleyici taraması yapar.

-Gerçek zamanlı engel tanıyıcı. :D

By_ÇaKaL

Asistan
böyle sitelerin şifre isteyen bölümlerine çok güzel şeyler yazıyorum ben :D:D:D iyi dileklerimi iletiyorum dur şunlarıda sevindireyim biraz :D

m1903

Profesör
Kimengellemis tarafından geliştiren services.exe ve engelleyen.exe yazılımı msnde sizi engelleyenleri gösterir.
Ayrıca reklam amacıyla bilgisayarınız üstünden reklam atar. Sisteminizde herhangibi bir zarar verici bir açık yapmaz.
Trojan veya virüs gibi bir uygulama içermez.
Programın reklam içeriği atmasını istemiyorsanız bilgisayarınızdan silerek bunu durdurabilirsiniz.
Benzer reklam gönderim uygulamalarıda yahoo alexa gibi bir çok toolbarda bulunmaktadır.
Programı indiren herkes bu sözleşmesi kabul etmiş bulunur.

Allah aşkına şu üyelik sözleşmesine bakın.Adamda dilbilgisi sıfır nereye program geliştiriyor bu hıyar.

NOT: Sitenin bir yerlerinde şöyle bi site dikkatimi çekti: www.UnsubCentral.com nedir neyin nesidir bu site ???

blogger

Doçent
Programı indiren herkes bu sözleşmesi kabul etmiş bulunur.

Bu şimdi sözleşmemi oluyor.Bu adam bide bizim msnmizi çaldıktan sonra pişkin pişkin kardeşim sözleşmeyi niye kabul ettin falanda der :D

tertunc

Dekan
Emektar
zuhaha exe dosyası çökmüş

Not Found
The requested document was not found on this server.

Web Server at kimengellemis.com

ThE_lAmP

Öğrenci
Sözleşmeden alıntı:
Kimengellemis tarafından geliştiren services.exe ve engelleyen.exe yazılımı msnde sizi engelleyenleri gösterir.
Ayrıca reklam amacıyla bilgisayarınız üstünden reklam atar.

Tabu1907

Asistan
Ya sitenin ana sayfadaki msn resminde "Tony" yazıyomuş ben "Troy" okudum :} :} Acayip şaşırdım ;D

superman

Öğrenci
çok yakın bir dostum denedi banada dene dedi meğerse beni yakacakmış ben tabi bir kaç konuda bunun kendi msngr yapa bileceklerini yazdım işlem çok basit mesajlarıma bakın kesinlikle kek olmayın arkadaşlar başkalarınıda kekletmeyin. hackleyelim derken kek olmayalım hrzm tme sülerim slerim...