Kılıf

Bu konuyu okuyanlar

Emirddd12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba ya yeni telefon aldım 7plus kılıf kullanmayı pek sevmiyorum sizce napsam telefon kılıfla olduğunda telefonun görünüşü kapanıyo siz benim yerimde olsanız nabarsınız

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Telefon yeni birşey olsa için gider. Bence kullan. Ben kılıf kullanma taraftarıyım.

Ama kullanmak istemezsen en azından kırılmaz cam kullan.

Farklı model kılıflar telefona ayrı bir hava katıyor. :)

Halil Akca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
kılıflı kullan düşürdüğünde için fazla cız etmesin..

Emirddd12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon yeni birşey olsa için gider. Bence kullan. Ben kılıf kullanma taraftarıyım.

Ama kullanmak istemezsen en azından kırılmaz cam kullan.

Farklı model kılıflar telefona ayrı bir hava katıyor. :)
Cam ztn kullanıyorumda kılıf kullanmıyorum bence telefonu kötü yapıyo

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Cam ztn kullanıyorumda kılıf kullanmıyorum bence telefonu kötü yapıyo
Bence kılıf telefonu güzelleştiriyor. Kılıfta güzel bir fotoğraf varsa telefon güzel gözüküyor ve telefonun tutuşunu kolaylaştırıyor. Ama bu kişiden kişiye değişiyor.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
plus için attım kılıfları, arkadaş şöyle der madem aldın kullan bunu alıyorsan paran iyidir adam gibi kullan telefonu niye koruyorsun? :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Bu adamın kullandığı kılıfı satın alabilir ya da tech21 in iPhone 7 plus için kılıfı tercih edebilirsiniz merak etmeyin iPhone 8 plus kılıfları 7 Plus için uyumludur

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Telefonun arkası kaygan yere düşme olasılığı yüksek o yüzden kılıf kullanmalısın bence

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
merhaba ya yeni telefon aldım 7plus kılıf kullanmayı pek sevmiyorum sizce napsam telefon kılıfla olduğunda telefonun görünüşü kapanıyo siz benim yerimde olsanız nabarsınız
Yok telefon düşse içim acımaz ama yine de kılıf isterim dersen kaliteli şeffaf diye tabir edilen çok güzel kılıflar var al birtane tak Yok kaba da olsa telefonun görüntüsünü bozmasın dersen de buff markanın full kaplama kılıf ve ekran koruyucusu var 2 si bir arada alabilirsiniz onlardan