Kılıçdaroğlu Kürdistan bayrağı önünde fotoğraf çektirdi

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
b34707acc31402e908f9f106c64d08ea.jpeg

Kılıçdaroğlu'na bak sen! Bir de Hulusi Akar'ın maskesini takarak poz vermiş (Görevimiz Tehlike'de kullanılan teknoloji) :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ucuz siyaset diye gelir şimdi yerimizi alalım.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Hulusi Akar canınızı çok mu yaktı?? Uçan bisikletler de mi işe yaramadı?? Yanlış koordinat dönemi sona erdi diye mi bu öfke :) ??
O çok sevip saydığın, medet umduğun ABD, işte böyle böler parçalar kukla devletleri.. Sonra da biz bir gece ansızın girer vururuz kampları, adamlar çöle karışırken, iniltileri buralardan duyulur..
??????

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Hulusi Akar canınızı çok mu yaktı?? Uçan bisikletler de mi işe yaramadı?? Yanlış koordinat dönemi sona erdi diye mi bu öfke :) ??
O çok sevip saydığın, medet umduğun ABD, işte böyle böler parçalar kukla devletleri.. Sonra da biz bir gece ansızın girer vururuz kampları, adamlar çöle karışırken, iniltileri buralardan duyulur..
??????

Bu kare sana neyi anlatıyor açıklasana ? Ortada Kürdistan bayrağı var ve Türk düşmanları var , bunun neyini savunuyorsun bro mantıklı yorumlar yapın biraz bırakın duygusallığı

adam yine abd demiş ya ne bu böyle herşeye abd dış güçler demeniz yokmu çok güldürüyor :D :D

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Yakında pkk kamplarına bombalar yağacağını ve senin yine ilginç konular açacağını gösteriyor bu kare.. Tabi bir de tilkinin dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına geldiğini gösteriyor..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Jack Reis şu haberleri DH'den birebir kopyalama az kendi bilgini fikrini kat la :D Bu kadarda hazıra alıştırma kendini...

Her zaman ki tipler ülke gündemini ve siyaseti bilmeyen arkadaşlar yorum yapmış :( Çok zor değil bazı şeyler biraz araştırmak bilgi sahibi olmak okumak süzgeçten geçirmek bu kadar zor olmamalı...

Olayın aslını anlatayım ben size her zaman ki kişiler gene ALGI peşinde.

Türk heyet Irak'a ziyarete gidiyor ve orada RESMİ törenle karşılanıp ikili anlaşlamalar imzalanıyor. Bizim heyet orada MİSRAFİR statüsünde. Oraya hangi bayrak konulacak ne asılacak bizimkiler karışamaz biz üsttede söylediğim gibi MİSAFİRİZ...

Jeo Biden dönemi ile oradaki Kürt gurupların kışkırtılacağı tekrardan silahlandırılacağı ve YPG-PYD gibi örgütler üstünden saldırıların başlayacağı aşikar. ( Hani şu CHP'nin inatla terör örgütü diyemediği ve Türk askerini şehit eden kişiler. ) Onlara karşılık orada Mesut Barzani yönetiminde zaten bölgesel bir kürt yönetimi var belki 30 senedir var zaten orada asılan bayrakta onun bayrağı. ( Kendi içinde Fedaral adamlar ve bölgesel kürt yönetimini tanıyorlar Türkiye olarak BİZENE BUNDAN ? Türk askerine kurşun sıkmadıkça ve saldırmadıkça. )

Bakın tekrar yazıyorum biz orada Jeo Biden öncesi konum almak ve ikili anlaşmalar imzalayarak Terörün önünü kesmek için adımlar atmaya çalışıyoruz. Ama bizim SIĞ bağzı arkadaşlar başka kafalarda.

Bakın dün anlaşmaları imzaladık aylardır Irak'ta terör saldırısı olmadı bugün 2 yerde bombalı saldırı oldu bi sizce TESADÜF mü ?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Jack Reis şu haberleri DH'den birebir kopyalama az kendi bilgini fikrini kat la :D Bu kadarda hazıra alıştırma kendini...

Her zaman ki tipler ülke gündemini ve siyaseti bilmeyen arkadaşlar yorum yapmış :( Çok zor değil bazı şeyler biraz araştırmak bilgi sahibi olmak okumak süzgeçten geçirmek bu kadar zor olmamalı...

Olayın aslını anlatayım ben size her zaman ki kişiler gene ALGI peşinde.

Türk heyet Irak'a ziyarete gidiyor ve orada RESMİ törenle karşılanıp ikili anlaşlamalar imzalanıyor. Bizim heyet orada MİSRAFİR statüsünde. Oraya hangi bayrak konulacak ne asılacak bizimkiler karışamaz biz üsttede söylediğim gibi MİSAFİRİZ...

Jeo Biden dönemi ile oradaki Kürt gurupların kışkırtılacağı tekrardan silahlandırılacağı ve YPG-PYD gibi örgütler üstünden saldırıların başlayacağı aşikar. ( Hani şu CHP'nin inatla terör örgütü diyemediği ve Türk askerini şehit eden kişiler. ) Onlara karşılık orada Mesut Barzani yönetiminde zaten bölgesel bir kürt yönetimi var belki 30 senedir var zaten orada asılan bayrakta onun bayrağı. ( Kendi içinde Fedaral adamlar ve bölgesel kürt yönetimini tanıyorlar Türkiye olarak BİZENE BUNDAN ? Türk askerine kurşun sıkmadıkça ve saldırmadıkça. )

Bakın tekrar yazıyorum biz orada Jeo Biden öncesi konum almak ve ikili anlaşmalar imzalayarak Terörün önünü kesmek için adımlar atmaya çalışıyoruz. Ama bizim SIĞ bağzı arkadaşlar başka kafalarda.

Bakın dün anlaşmaları imzaladık aylardır Irak'ta terör saldırısı olmadı bugün 2 yerde bombalı saldırı oldu bi sizce TESADÜF mü ?

kendi fikrimizi katsak ne değişecek veya nereden gelirse gelsin haber bu neyi değiştirecek ki ?

Sende sonuçta yaşanmış bir olayı kendi ağzınla tekrardan anlatıyorsun yani hiç bir fark yok özkancığım :)

Aynen aynen savun savun ohhh ohhh savun yok bu karede chpli veya iyi partili biri olsa neler diyecektin çok merak ediyorum , tarafsız ol azcık tarafsız aloooo diğer tarafa akp ile gitmeyeceksin sana diyorum :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Aynen aynen savun savun ohhh ohhh savun yok bu karede chpli veya iyi partili biri olsa neler diyecektin çok merak ediyorum , tarafsız ol azcık tarafsız aloooo diğer tarafa akp ile gitmeyeceksin sana diyorum :)

Bak lütfen ama lütfen azcık araştırarak ve BİELREK YAZ ne olur. Yalan yanlış bilgi vermenin ALGI yaratmaya çalışmanında bir sınırı olmalı...

YPG-PYD gibi örgütler ile Bölgesel Kürt yönetimini karıştırıyorsun. Her zaman ki gibi sapla samanı karıştırıp alın size haber diye atıyorsun ortaya...

Biz Esad ile resmen çarpışırken bu ülkede muhalefet Esed ile görüşmeye Heyet göndermiş bir parti artık yaptıkları hareketler beni şarşırtmaz. Gitsin Bölgesel kürt yönetimiylede görüşsün isterse banane. Yeterki PKK veya YPG-PYD gibi örgütlerle görüşmesinler. Veya daha önce yaptıkları gibi bunlar masum öğrenciler veya insanlar deyip meclise getirip konuşturmasınlar yeterli.

LÜTFEN AZCIK OKUYARAK BİLEREK BİLGİ PAYLAŞ... Bak bakalım ne zaman kurulmuş bölgesel kürt yönetimi ve IRAK adamları resmen tanıyorsa BİZ NE YAPAK BİZE ZARARI OLMADI SÜRECE ?

Not: Adamlar Resmi davet ile gitmişler resmi tören ile karşılanmışlar bunda sorun ney ? Gerçekten azcık olaylara mantık çerçevesinde bakabilseniz keşke...

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Bak lütfen ama lütfen azcık araştırarak ve BİELREK YAZ ne olur. Yalan yanlış bilgi vermenin ALGI yaratmaya çalışmanında bir sınırı olmalı...

YPG-PYD gibi örgütler ile Bölgesel Kürt yönetimini karıştırıyorsun. Her zaman ki gibi sapla samanı karıştırıp alın size haber diye atıyorsun ortaya...

Biz Esad ile resmen çarpışırken bu ülkede muhalefet Esed ile görüşmeye Heyet göndermiş bir parti artık yaptıkları hareketler beni şarşırtmaz. Gitsin Bölgesel kürt yönetimiylede görüşsün isterse banane. Yeterki PKK veya YPG-PYD gibi örgütlerle görüşmesinler. Veya daha önce yaptıkları gibi bunlar masum öğrenciler veya insanlar deyip meclise getirip konuşturmasınlar yeterli.

LÜTFEN AZCIK OKUYARAK BİLEREK BİLGİ PAYLAŞ... Bak bakalım ne zaman kurulmuş bölgesel kürt yönetimi ve IRAK adamları resmen tanıyorsa BİZ NE YAPAK BİZE ZARARI OLMADI SÜRECE ?

Tamam ben ikna oldum

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Tamam ben ikna oldum

2 haftadır burada iki ülke arasında çok önemli görüşmeler anlaşmalar oluyor ama muhalif medyada gram bunların haberleri yapılmayıp hep saçma sapan ALGI peşindeler.

Yaa geçen haftalarda Irak devlet başkanı Türkiye'ye geldi o kadar önemli meseleler konuşuldu Sözcü CUmhuriyet gibi gazetelerde verilen haber. Irak devlet başkanına SARAYDA YEMEK verildi. Veya Sarayda RAKI mı içildi oldu. ( Anlaşmalar ve görüşma hakkında gram bilgi yok. ) O kadar konuda mutabakat imzalandı anlaşma yapıldı tek kelime etmiyorlar.

Bu hafta iadei ziyaret bizimkiler oraya gidiyor resmi görüşmeler oluyor bir sürü görüşme ve anlaşma oluyor onlar hakkında tek kelime etmeyip olayı alçatmak için muhalif medya gene iş başında koşunnnn terör örgütü bayrağı önünde foto çekilmişler diye algı yap...

Daha adamlar PKK paçavrası nasıl bir şey YPG-PYD paçavrası nasıl bir şey veya Bölgesel Kürt yönetimi ve Barzani kim onu bilmiyor burada yorum yapıyor :(:(

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bölgesel Kürt yönetimi yani Barzaninin bölgesi burası. Bak bakalım Türkiye sınırları içerisinden bir yer var mı orada ?

Kendi halinde 7-8 milyon Kürt orada bölgesel olarak IRAK'a bağlı ama özerk yaşıyorsa yaşısın BANANE BİZENE yani Türk askerine saldırmadıkça.

AMa PKK'nin veya YPG-PYD'nin istediği gibi büyük Kürt devleti kurup Diyarbakır'ı başken yapacaz derseler Türk devleti tepelerine biner daha önce 3-4 oldu Suriye'de yaptığı gibi...

1611245220326.png

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bölgemizdeki Türkiye düşmanlığı yapan bölücülere karşı birleşmeleri sizin canınızı neden yakıyor acaba ?
Acaba meclisteki kankileriyle oy kardeşliği yaptığınız için olabilir mi ?