Kılıçdaroğlu, demet akalına mesaj gönderdi

Bu konuyu okuyanlar

xerox3435

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
NOT: Konu Siyasi değildir :glare: :confused1:

ben_gidiyorum_umarim_size_ayip_olmaz_1.jpg
:unsure::unsure:
capture268.jpg

Kılıçdaroğlu, Demet Akalın’a mesaj gönderdi

Kılıçdaroğlu, seksi popçuya mesajında 'Umarım size ayıp olmaz, yoğun programım nedeniyle ayrılmam gerekiyor' dedi

Kemal Kılıçdaroğlu, Demet Akalın'ın konserini bölmemek için sahneye mesaj gönderip 'Umarım size ayıp olmaz, programım nedeniyle gitmek zorundayım' deyince ünlü popçu bu işe şaştı:

Nezaketinize hayran kaldım!

Demet Akalın, geçen cuma günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı Başkent Bulvarı Batıkent'teki temel atma töreninin ardından konser verdi. Alanı dolduran binlerce Ankaralı'ya müzik ziyafeti çeken Akalın, ilk şarkısının seslendirdikten sonra Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gelen bir mesajla şaşırdı.

Kılıçdaroğlu, seksi popçuya mesajında 'Umarım size ayıp olmaz, yoğun programım nedeniyle ayrılmam gerekiyor' dedi. Demet Akalın ise üç şarkı bitmeden ayrılmak zorunda kalan Kemal Kılıçdaroğlu'na; konseri bölmediği için teşekkür etti. Daha önce hiçbir siyasiden bu tarz bir hareket görmediğini söyleyen Akalın, 'Kemal Kılıçdaroğlu'nun nezaketine hayran kaldım' dedi.

http://www.ensonhaber.com/ben-gidiyorum-umarim-size-ayip-olmaz.html

gezegen

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Daha önce hiçbir siyasiden bu tarz bir hareket görmediğini söyleyen Akalın,

başka kaç siyasi bunun konsereni gitmişki ? yada hangi siyasi izin istemeden konserini terkkedecek kadar kabalık yapmış :)

veysi dede

Asistan
Reaksiyon puanı
16
bence bu siyasi bir haberdir, çünkü partinin adı ve genelbaşkanın adı geçiyor.

Demet Akalın, geçen cuma günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı Başkent Bulvarı Batıkent'teki temel atma töreninin ardından konser verdi.
herkes bu kadar kendi partisından bilgi verse bu site siyasi olur.bilgilerinize arz olunur

xerox3435

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Kılıçdaroğlu,seksi popçuya mesajında 'Umarım size ayıp olmaz, yoğun programım nedeniyle ayrılmam gerekiyor' dedi

Bu haber politik bir haber olamayacağına göre magazin haberidir :)

Üstelik Olay Demet akalın'ın ağzından verilmiş :blush: :blushing: :unsure: :mellow:

-