Bu konuyu okuyanlar

munisea

Öğrenci
Katılım
14 Temmuz 2016
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
38
Özellikle son yıllarda hepimizin gözlemleyebileceği şekilde Kıbrıs'taki tüp bebek ve kısırlı tedavi teknolojileri gün geçtikçe ilerlemekte ve bu sayede Kıbrıs'ta sağlık turizmi de hızla gelişmektedir. Neticede evebeyn adayı olarak Kıbrıs'ın doğal güzellikleri eşliğinde eşsiz sahillerinde bir yandan ruhunuzu dinlerndirirken bir yandan da en büyük hayalinize kavuşma fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Ben sizlere Kıbrıs'ta diğer tüp bebek merkezlerini açık ara geride bırakan, sizi 5 yıldızlı tatil konforunda misafir eden muhteşem bir tüp bebek merkezinden bahsetmek istiyorum: Gyno Life Tüp Bebek Merkezi (www.gynolifetupbebek.com)

Dünyada ortadan ikiye bölünmüş tek başkent olma özelliğine sahip tarihi şehir Lefkoşa'da faaliyet gösteren Gyno Life Tüp Bebek Merkezi'nde başarı ve hasta memnuniyeti öncelikli hedef olarak belirlenmiştir ve Gyno Life'ta gebelik oran %90-95 civarındadır. Merkez bu başarının haklı gururunu yaşayarak Kıbrıs’ta tüp bebek alanında Avrupa’nın referans merkezleri arasında olma yolunda hızla ilerliyor.

En önemlisi de Gyno Life Tüp Bebek Merkezi'nin embriyoloji laboratuvarı Avrupa standartlarında olup en üst teknoloji ile donatılmıştır. Son derece tecrübeli embriyologların da eşliğinde laboratuvar sonuçları Kıbrıs için oldukça gurur vericidir. Ayrıca Gyno Life Kıbrıs’taki en geniş donor portföyüne sahip merkezdir ve bekleme listesi yoktur! Bir çok ırk ve etnik kökenden donorler mevcut olup sıra beklemeden, tercihen fotoğraf eşleştirmesi ile en doğru donor adayının belirlendiği, ailenin isteklerinin ön planda tutulduğu, fiziki kriterlere son derece dikkat edilerek Kıbrıs’ın en tecrübeli donor koordinatörü eşliğinde seçim yapılan tek tüp bebek merkezidir.

Merkezde uzun yıllardır başarı ile gerçeklen uygulamalar:

Tüp Bebek , Cinsiyet Seçimi, PGT, Aşılama, Mikroenjeksiyon, Sperm Donasyonu, Yumurta Donasyonu, Embriyo Donasyonu, Yumurta Dondurma, Embriyo Dondurma, Sperm Dondurma, İnfertilite Tedavisi

Sizin de en büyük hayalinizi gerçek olması dileğiyle...

Ve sevgiyle...


(Merkezle ilgili her türlü bilgiye web sitesinde ulaşabilirsiniz. Sorularınız 7 gün 24 saat yanıtlayabilecek olan, empati yeteneği güçlü ve güler yüzlü bir ekipleri var: www.gynolifetupbebek.com)
 

Ragnox

Öğrenci
Katılım
21 Mayıs 2018
Mesajlar
26
Reaksiyon puanı
7
Puanları
3
Yaş
29
Selamlar arkadaşlar, Kıbrıs'ta tüp bebek merkezi olarak kesinlikle İvox Tüp bebek merkezi'ni tavsiye ederim. Bir çok yakınımız bu tüp bebek merkezinden iyi yönde destek aldı.
 

Son mesajlar

Üst