Keşke tüm haberler böyle olsa.

Bu konuyu okuyanlar

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar.

Dağa çıkıp kalleşlerle savaşamıyoruz ama internet ortamından yapabiliyoruz. En azından mücadele başlatma zamanıdır. Bu siteyi takip etmenizi temenni ederim.

http://www.masalhaber.com

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
green_lion dedi ki:
Arkadaşlar.

Dağa çıkıp kalleşlerle savaşamıyoruz ama internet ortamından yapabiliyoruz. En azından mücadele başlatma zamanıdır. Bu siteyi takip etmenizi temenni ederim.

Bu kalleşlerin haberleini yapmak bir nevi onları reklamlarını yapmaktır. Bu şerefsizlerin habereri yayınlanmasın bu anlamda beğenmedim siteyi

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben reklam olduğunu düşünmüyorum bu haberleri o alçaklar okurken neler hissedecek düşünebiliyomusun.

bu arada çarşı bunadamı karşı :))))

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
green_lion dedi ki:
Ben reklam olduğunu düşünmüyorum bu haberleri o alçaklar okurken neler hissedecek düşünebiliyomusun.

bu arada çarşı bunadamı karşı :))))

Askerlerimizi öldürürken bundan haz alan pisliklerden bu haberi okurken ne hissetmelerini beklersinki bak yine haber olmuşuz derler, onları düşünme kabiliyetleri olsaydı aptalca bir neden uğruna dağlarda durup savaşmak yerine kardeşce yaşamayı seçerlerdi ama onlarda o kabiliyet olmadığı için KALLEŞCE yaşamayı seçtiler sonuçlarınada katlanırlar, reklamdan başka bişey değil bu benim düşüncem saygı duyarsın veya duymazsın buda senin bileceğin birşey

ÇARŞI hakedene KARŞI ???

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
O zaman televizyonda radyoda da şu kadarını yakaladık bu kadarını vurduk demeleri yanlış sana göre. Oda rekam oluyor.

esmer-im

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adama akıllı konuşun zorunuza mı gitti bu haberler sizde mi teröristsiniz valla site süper ollmuş eğer güncelleniyorsa her gün ilk gireceğim site olur

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Sürekli güncellenecek dostum. Editörlükte vermeyi düşünüyorum ama daha yapım aşamasında. Herkes istediği haberi ekleyebilecek.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kamptan görüntüler, murat karayılanın 'öğretileri' çok güzel ;D
Habercilik başarısı diye buna derim ben :D

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
esmer-im dedi ki:
adama akıllı konuşun zorunuza mı gitti bu haberler sizde mi teröristsiniz valla site süper ollmuş eğer güncelleniyorsa her gün ilk gireceğim site olur

Yazdıklarına dikkat et neyle itham ettiğinin farkıdamısın sen yazdılarının nereye gittiğini ölç tart öyle yaz

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar tartışmayalım lütfen. Siteyi tanıtmak için başlık açtım kimse kimseyi üzmesin. Herkes vatanını seviyor bence. Bir olalım.