Kesinlike iphone 12 pro alcam ama sorular?

Bu konuyu okuyanlar

whitequest

Asistan
Reaksiyon puanı
69
başlıktada dediğim gibi fiyatlar açıklandı, kesinlikle iphone 12 pro alıcam ama aklımda bir kaç soru var.

1-Renk sizce ne olmalı? ( hiç bir rengi hoşuma gitmedi- sadece cihaz iyi diye alıcam)
2-128 gb ile 256 gb arasında 1k fiyat farkı var. ( 128 gb yeter mi? Çok foto çekçem kaliteye önem veriyom)
3- ekran korucu cam buff mı öneririsiniz marka ? Kullananalar yazarsa sevinirim.
4-kılıf aklımda spigen var ama şu kılıf spigenden daha iyi diyen varsa paylaşırsa sevinirim! Birde kılıf rengi.
5- pro ile max arasında 2k fark var sizce değer mi? Ekran oranı daha büyük başka bir şey var mı bilmediğim ? 2k vermeye değecek!

xDalterx

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Bence max e çıkacak bütçeniz varsa max en doğrusu olur çünkü Kamera da iyileştirmeler/farklar var
Bana kalsa 256gb alın derim.
kılıf Spiegen güzeldir
Renkte size kalmış (ben olsam mavi veya siyah alırdım)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
1- Bence seriye en yakışan renk mavi.
2- Eğer bütçeniz almaya yetiyorsa 256 olan modeli tercih edin.
3- Buff ya da Spigen öneririm.
4- Spigen tavsiye ederim, kılıfları oldukça kaliteli. Ama orijinal kılıfları da güzeldir Apple'ın.
5- Ekran ve pilin yanında bazı kameralarının sensörleri daha büyük.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
başlıktada dediğim gibi fiyatlar açıklandı, kesinlikle iphone 12 pro alıcam ama aklımda bir kaç soru var.

1-Renk sizce ne olmalı? ( hiç bir rengi hoşuma gitmedi- sadece cihaz iyi diye alıcam)
2-128 gb ile 256 gb arasında 1k fiyat farkı var. ( 128 gb yeter mi? Çok foto çekçem kaliteye önem veriyom)
3- ekran korucu cam buff mı öneririsiniz marka ? Kullananalar yazarsa sevinirim.
4-kılıf aklımda spigen var ama şu kılıf spigenden daha iyi diyen varsa paylaşırsa sevinirim! Birde kılıf rengi.
5- pro ile max arasında 2k fark var sizce değer mi? Ekran oranı daha büyük başka bir şey var mı bilmediğim ? 2k vermeye değecek!
1- Mavi güzel olabilir.
2- 256GB
3- Buff yada Spigen olabilir.
4- Spigen yada Apple kılıfları olabilir.
5- iPhone - Modelleri Karşılaştırın

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

1-Renk bence beyaz olmalı. 2-128gb bence yeter ama 4K 60 fps video çok çekerim dersen o zaman 256gb alabilirsin. 3-Tercih meselesi 4-Silikon kılıf öneririm.Spiegen cihazı çok kalınlaştırıyor.5-12 pro ile max arasında ekran büyüklüğü ve kamerada büyük sensörden dolayı daha iyi düşük ışık performansı dışında ciddi bir fark yok.Ben 12 pro alırdım.

Son düzenleme:

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
1-Mavi bence
2-64 GB bile standart bir kullanıcıya yetiyor, bütçeniz 256 GB'a yetiyorsa onu almanızı öneririm.
3,4- Diğer arkadaşlar gibi Apple'ın orijinal kılıfları veya Spigen almanızı öneririm.
5-Ben 12 Pro alırdım.

başabaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
fotoğraf çekiyorsanız ve kalite sizin için önemliyse bence 256 almalısınız. kılıf olarak urban armor gear ,kesinlikle pro max

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

1-Buna bence kendin karar vermelisin.
2-Bütçeniz hangisine uygunsa onu alabilirsiniz.
3-@grbzz nin dediği olabilir.
5-Bence 2 bin TL için değecek bir fark yok.

Reaksiyon puanı
7,999
Ben 12 Pro Mavi alacağım. Renk olarak çok hoş duruyor. Ben cam taktırmayı düşünmüyorum seramik cam var zaten. Ekstra da isterseniz Spigen gayet kaliteli. Kılıf olarakta Aliexpress'den lansman kılıflarını alabilirsiniz uygun fiyata. Pro ile Pro Max arasında fark evet var fakat 2000TL değecek bir fark yok.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ben 12 Pro Mavi alacağım. Renk olarak çok hoş duruyor. Ben cam taktırmayı düşünmüyorum seramik cam var zaten. Ekstra da isterseniz Spigen gayet kaliteli. Kılıf olarakta Aliexpress'den lansman kılıflarını alabilirsiniz uygun fiyata. Pro ile Pro Max arasında fark evet var fakat 2000TL değecek bir fark yok.
Özgür Bilge isimli bir teknoloji editörü İPhone 12 incelemesinde mavi rengin cebinde taşıdığı süre zarfında boya dökülmesinden dolayı iade ettiğini incelemede belirtti.Bunu bir araştırmanı tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
7,999
Özgür Bilge isimli bir teknoloji editörü İPhone 12 incelemesinde mavi rengin cebinde taşıdığı süre zarfında boya dökülmesinden dolayı iade ettiğini incelemede belirtti.Bunu bir araştırmanı tavsiye ederim.
Evet görmüştüm. 12 serisinde soyulma var da 12 Pro da var mı bilmiyorum. Eğer varsa beyaz renkte alabilirim o da çok hoş duruyor.