Kernel Security check failure mavi ekran hatası

Bu konuyu okuyanlar

DangerTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BattlEye oyunlarında mavi ekran hatası bilgisayar tamamen güncel ve BIOS güncel sil yükle yaptım BattlEye'yi düzeldi gibi oldu dedim baktım devam ediyor mavi ekran.

Minidump link: Minidump.rar

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Win 10 kullanırken ben de aynı hatayı alıyordum windows defenderi kapattım düzeldi. Regedit den kapatman gerekiyor ama ayarlardan değil ayarlardan kapatınca tekrar pc yi açtığında aktif oluyor dene istersen belki sorununu giderir.

DangerTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüm driverler güncel, windows ve diğer tüm parçalar güncel. Aynı şekilde biosta güncel. Başka bir forumda minidump dosyalarımı paylaştım ve sorunun battleye olduğu ortaya çıktı fakat bir çözüm cevabı gelmedi. Battleye anti virüs yazılımını kullanan tüm oyunlarda mavi ekran hatası var " kernell security check failure. " Battleye yazılımını kaldırdım ve tekrar yükledim fakat hiç bir faydası olmadı. Akla gelebilecek bir çok çözümü denedim fakat mavi ekranın önüne geçilemiyor. Defalarca format attım, her şeyi yaptım ve kalıcı bir çözüm bulamadım.

Ek. Windows defender kapalı, tamamen. Virüs yazılım programı kullanmıyorum.

Reaksiyon puanı
4,113
Tüm driverler güncel, windows ve diğer tüm parçalar güncel. Aynı şekilde biosta güncel. Başka bir forumda minidump dosyalarımı paylaştım ve sorunun battleye olduğu ortaya çıktı fakat bir çözüm cevabı gelmedi. Battleye anti virüs yazılımını kullanan tüm oyunlarda mavi ekran hatası var " kernell security check failure. " Battleye yazılımını kaldırdım ve tekrar yükledim fakat hiç bir faydası olmadı. Akla gelebilecek bir çok çözümü denedim fakat mavi ekranın önüne geçilemiyor. Defalarca format attım, her şeyi yaptım ve kalıcı bir çözüm bulamadım.

Ek. Windows defender kapalı, tamamen. Virüs yazılım programı kullanmıyorum.
yapıcak bişey yoktur ya da donanımsal sıkıntı vardır

DangerTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi cözüm format ozaman format atıcam düzelirse çözüldü diye cevap yazarım.