Kendinden büyük birine aşık olmak

Erenyildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ben 17 yaşındayım lise öğrencisiyim. Kendimden 4 yaş büyük birine aşık oldum. Normalde cesaretli biriyim ama bu konu biraz karmaşık. Aşık olduğum kişi 21 yaşında bizim dükkanda çalışıyor güzel mi güzel tatlımı tatlı biri aramızdaki tek fark yaş . Açılma kararı aldım ama patron babam olduğu için reddedilme den sonra yetmezmiş gibi baba azarı işitirim. Ve yakınız birbirimize sürekli el kol şakaları yaparız açıkçası açılıp reddedilirsem kaybederim diye korkuyorum kafamda düşünmeden 1 gün bile geçmiyor şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Hidro Dinamik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,566
İleriki yaşlar için 3 4 yaş bir şey ifade etmeyebilir ama şuan için büyük fark. Bidaha samimiyeti bırak kız işi bırakmaya bile çalışabilir. Bence o seni kardeşi gibi gördüğünden samimidir.
Açıkcası aşık olmaktan ziyade delikanlı olmandan kanın hızlı akıyor gibi ? Malum yaşıtın olan kızlardan bariz farkları vardır. (en azından oturup kalkmayı bilir ergen ergen dolanmaz ortada)

Erenyildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle ikinizede teşekkür ederim ne yapacağımı bilemiyorum cidden. Bu yaşıma kadar gözüme güzel gelen çok kız oldu ama bu sadece güzel gelmiyor hayatımın bir parçası olarak geliyor. Herhalde en iyisi içimde tutup söylememek :). ve bir yolunu bulup iş yerine gitmemek.
Benim kız arkadaşımla 2.5 yaş farkım var. Aslında 4 yaşa kadar sorun olduğunu düşünmüyorum. Asıl şu cevabı almaktan kork;
İleriki yaşlar için 3 4 yaş bir şey ifade etmeyebilir ama şuan için büyük fark. Bidaha samimiyeti bırak kız işi bırakmaya bile çalışabilir. Bence o seni kardeşi gibi gördüğünden samimidir.
Açıkcası aşık olmaktan ziyade delikanlı olmandan kanın hızlı akıyor gibi ? Malum yaşıtın olan kızlardan bariz farkları vardır. (en azından oturup kalkmayı bilir ergen ergen dolanmaz ortada)

Hidro Dinamik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,566
Öncelikle ikinizede teşekkür ederim ne yapacağımı bilemiyorum cidden. Bu yaşıma kadar gözüme güzel gelen çok kız oldu ama bu sadece güzel gelmiyor hayatımın bir parçası olarak geliyor. Herhalde en iyisi içimde tutup söylememek :). ve bir yolunu bulup iş yerine gitmemek.
Yaşıtın kızlara göre karakteri daha çok oturmuş olması sana farklı geliyor birazda dostum :)
Tabi yanılıyorda olabilirim. Senin için en güzeli olur umarım :)

Reaksiyon puanı
5,172
Biri arkadaş görülen kıza nasıl sevilen kıza nasıl davranılacağını öğretmeli Türk gençliğine.

Birini seviyorsan bunu ondan gizlememelisin. Onun gözlerine bakarken dalıp gittiğini, konuşurken sesinin titrediğini oda görmeli. Hatta konuşurken birkaç tane anahtar kelime ile sevdiğini belli edebilmelisin. Bunları yaptıktan sonra kızın gönlü varsa zaten bir şeyler olur. Eğer yoksa da bunu sana belli eder.

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
134
Merhabalar ben 17 yaşındayım lise öğrencisiyim. Kendimden 4 yaş büyük birine aşık oldum. Normalde cesaretli biriyim ama bu konu biraz karmaşık. Aşık olduğum kişi 21 yaşında bizim dükkanda çalışıyor güzel mi güzel tatlımı tatlı biri aramızdaki tek fark yaş . Açılma kararı aldım ama patron babam olduğu için reddedilme den sonra yetmezmiş gibi baba azarı işitirim. Ve yakınız birbirimize sürekli el kol şakaları yaparız açıkçası açılıp reddedilirsem kaybederim diye korkuyorum kafamda düşünmeden 1 gün bile geçmiyor şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Bir şey olmaz olm ya ben rüyamda gördüğüme aşık oluyom .d

Umut Keleş

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
866
Sevdiğim kız bana . (Kanka olalım mı dedi.) ve bende evet dedim çünkü ümidi kesmiştim artık. (Ve o (Kanka olalım mı dediği zaman ona açılacaktım)) :( :( :( :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aşkın yaşı olmuyor. Eşim benden büyüktür:)
Yavru çok dadlu Allah nazardan saklasın krdşm.

DKN NZY

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,190
Heer erkeğin sorunu reddedilme/kaybetme korkusu

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Reis sen çıldırmışsın. Hayatımın parçası diye görüyorum diyorsun ve hala kıza açılmamışsın. Şimdi kafanı topla ve git söyle. Allah için baba azarı işitmeyi tercih ederim kıza açılamamaktasa.

epsilon06

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Reddedebilir..Biraz daha yaşının geçmesini bekle diycem ama işte o bekler mi orası ayrı mesele.Alınmayın ama erkekler genelde daha geç olgunlaştığı için kızlar yaşı kendinden büyük erkekleri beğenir.Yaşıtlarım bile çok olgun gelmiyor bana:) Tabi herkes bir olmaz ama 4 yaş muhtemelen kardeşi gibi görüyordur zor durum hislerini iyice tart ölç onun seni nasıl gördüğünü anlamaya çalış.Açılırsan kırılmayacağına eminsen açıl ama beklemeni tavsiye ederim.