Android Kendi yaptığım Tower Defense Yayında

bthyrt

Öğrenci
merhaba arkadaşlar üzerinde uzun süredir çalıştığım mobil oyun play store üzerinde çıktı oyunumuz kule savunma oyunudur.
İçerisinde şuanlık 30 bölüm vardır.
Oyunu oynayarak incelemelerinizi ve oyun hakkında tavsiyelerinizi buradan yazarsanız sevinirim.

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Vakit geçirmek için tercih edilebilir ama gelen düşmanların boyutları çok küçük olduğu için öldürmek bir hayli zor. Özellikle de büyük parmaklara ve küçük ekranlı bir telefona sahip olanlar için biraz can sıkıcı olabilir.

bthyrt

Öğrenci
Vakit geçirmek için tercih edilebilir ama gelen düşmanların boyutları çok küçük olduğu için öldürmek bir hayli zor. Özellikle de büyük parmaklara ve küçük ekranlı bir telefona sahip olanlar için biraz can sıkıcı olabilir.
Düşman boyutları büyürse daha iyi olur.Ben beğendim
oyunu indirdiğiniz ve incelemeleriniz için sağol,dedikleriniz benim için önemli dikkate alacağım bir sonraki güncellemede düşman boyutlarını büyülteceğim.

YusfarsLn10

Asistan
Düşmanlar büyürse iyi olur. Beklediğimden daha fazla kaliteli ve eğlenceli. Güncellemelerle daha iyi yerlere gelir bu oyun. Başarılar dilerim.

EmreGndmr

Doçent
merhaba arkadaşlar üzerinde uzun süredir çalıştığım mobil oyun play store üzerinde çıktı oyunumuz kule savunma oyunudur.
İçerisinde şuanlık 30 bölüm vardır.
Oyunu oynayarak incelemelerinizi ve oyun hakkında tavsiyelerinizi buradan yazarsanız sevinirim.

Elinize sağlık.Amatör ve çerezlik de olsa bizden çıkan oyunları görmek beni çok mutlu ediyor.En kısa zamanda indirip deneyeceği.Yorumlarımı hem Google Play'e hem buraya yazarım

bthyrt

Öğrenci
oyun sıkıcı yani Bi pubgnin yerini tutmaz. Ama internet yok iken canımız sıkılınca oynanır.
farkındayım bi pubg'nin yerini tutmaz ama bu daha başlangıç oyunu, zaman alan bir şey geliştirmeye devam edeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşmanlar büyürse iyi olur. Beklediğimden daha fazla kaliteli ve eğlenceli. Güncellemelerle daha iyi yerlere gelir bu oyun. Başarılar dilerim.
desteğin için sağol fırsat buldukça oyunu güncellemeye devam edeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elinize sağlık.Amatör ve çerezlik de olsa bizden çıkan oyunları görmek beni çok mutlu ediyor.En kısa zamanda indirip deneyeceği.Yorumlarımı hem Google Play'e hem buraya yazarım
teşekkür ederim yorumunu bekliyor sizlerin düşünceleri benim için önemli.

Son mesajlar