Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Ağzınıza sağlık guzel seslendirmişsiniz. Bende yazıyorum ama seslendirme konusunda tereddütlerim var.
yazmanız çok güzel yazmaya devam edin seslendirme durumu da hayatta yaşadıkları insanın daha iyi seslendirmesine sebep oluyor çekinmeyin seslendirin bence

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Umarım seslendirebilirim. :)
bence seslendirirsiniz şiir yazabiliyorsanız çok güzel seslendirirsiniz duyguyu dökebilmişseniz şiire aynı duyguyla da okuyabilirsiniz :)
--- Gönderi Güncellendi ---
forumun android uygulaması var mı biliyor musunuz android telefondan foruma yazabiliyormuyuz okuyabiliyor muyuz forumu

Reaksiyon puanı
617
bence seslendirirsiniz şiir yazabiliyorsanız çok güzel seslendirirsiniz duyguyu dökebilmişseniz şiire aynı duyguyla da okuyabilirsiniz :)
--- Gönderi Güncellendi ---
forumun android uygulaması var mı biliyor musunuz android telefondan foruma yazabiliyormuyuz okuyabiliyor muyuz forumu
İnşallah.
Evet ben telefondan yazıyorum.

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
cromedan biraz zor olmazmı yani uygulamadan daha güzel olur diye düşünüyorum ama uygulama yoksa mecburen chromedan site adresi üzerinden girerim uygulamanın avantajı şu olur bildirim gelir ben sayfayı yeniliyorum arada sırada yazılarınızı öyle görüyor okuyorum bildirim alıyorum ama ses vermiyor telefonda ses de verir

Reaksiyon puanı
617
cromedan biraz zor olmazmı yani uygulamadan daha güzel olur diye düşünüyorum ama uygulama yoksa mecburen chromedan site adresi üzerinden girerim uygulamanın avantajı şu olur bildirim gelir ben sayfayı yeniliyorum arada sırada yazılarınızı öyle görüyor okuyorum bildirim alıyorum ama ses vermiyor telefonda ses de verir
Bende uygulama olup olmadığını bilmiyorum. Ama bildirimler epostayla yada mail adresinize geliyo