Kendi Geliştirdiğim Oyun: Spacia: Andromeda Life Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
güzel olmuş eline sağlık
türkçe sürüm eklersen daha iyi olur
bazı yerlerden esc ile çıkılmıyor nasıl çıkarım

Reaksiyon puanı
2
İnanması umrunda değilse neden sataşıyorsun? Savundum diyorsun da savunma değil bu saldırıya da geçmişsin. Düzgünce konuşsaydın inanırdık ama şuan hiç inandırıcı değilsin. Aynen bir horoz gibisin. Oyunu onun yapmadığını düşünüyoruz çünkü bir Türk oyununun neden ilk Japonca versiyonunu yayınlar? Profesyonel de değil, ki olsa bile önce İngilizce yayınlardı. Oyunu başkasından alıp düzenlemiş olabilir. Ayıp değil. Linux da böyle işlemiyor mu, yapılmışını alıp düzenlersin ve al yaptım diye sunarsın. Kum havuzuna da 1 kişilik bilet aldım git oyna.
Saldırıya geçiyorum çünkü bazen tatlı dilden anlamıyorsunuz. İlk versiyonunu Japonca yayınlamasının sebebini de daha önceki mesajımda belirttim. Normalde bu oyun sadece Japonya'ya özel olucaktı. Sonradan biz istedik diye madem öyle Avrupa sürümünü de çıkartayım dedi. İnanması olayına gelirsek dediğim şeylerin inandırtıcağı için değil, cevaplamak için yazdım. Baya toxic dolmuş internet. Aynen kanka multiyim. Gram kanıt yok ama oturup sallamasını iyi beceriyorsunuz. Gerçekten uğraşamayacağım. Sataşmışım bi' de. Baya iyi ya xD

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Saldırıya geçiyorum çünkü bazen tatlı dilden anlamıyorsunuz. İlk versiyonunu Japonca yayınlamasının sebebini de daha önceki mesajımda belirttim. Normalde bu oyun sadece Japonya'ya özel olucaktı. Sonradan biz istedik diye madem öyle Avrupa sürümünü de çıkartayım dedi. İnanması olayına gelirsek dediğim şeylerin inandırtıcağı için değil, cevaplamak için yazdım. Baya toxic dolmuş internet. Aynen kanka multiyim. Gram kanıt yok ama oturup sallamasını iyi beceriyorsunuz. Gerçekten uğraşamayacağım. Sataşmışım bi' de. Baya iyi ya xD
Bir de iftira atmak haram diye gezinen kitledir bunlar kankam. Oyunun Avrupa sürümü gerçekten planda yoktu, sadece insanlar istediği için bu sürümü yaptım.

Reaksiyon puanı
2
Aynen dünyada bi tek sen akıllısın zaten.
Laflarına dikkat et multi olduğun ne kadar belli.
Dünya'da bi' tek ben akıllı olduğum için değil. Azıcık düşünerek yorum yapın diye burada gelmiş mesaj yazıyorum. Laflarıma dikkat edip etmemem de çok ayrı konu bu arada. Demek öylesin ki gelmiş belirtiyorum, değil mi?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Dünya'da bi' tek ben akıllı olduğum için değil. Azıcık düşünerek yorum yapın diye burada gelmiş mesaj yazıyorum. Laflarıma dikkat edip etmemem de çok ayrı konu bu arada. Demek öylesin ki gelmiş belirtiyorum, değil mi?
He bundan sonra nolcak?
İlk mesajını sanki adamın avukatlığını yaparmışca gibi yazmışsınız hakaret ederek. Sanki konu sahibine söylenenleri üzerine alınmışsın. O yüzden multi diyorum.

Eğer sadece bu tip tartışmalar için bu profili arkadaşından rica ederek açtırmışsa da anlıyorum. Kendisini savunmaya iyi yöntem tabi.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
He bundan sonra nolcak?
İlk mesajını sanki adamın avukatlığını yaparmışca gibi yazmışsınız hakaret ederek. Sanki konu sahibine söylenenleri üzerine alınmışsın. O yüzden multi diyorum.

Eğer sadece bu tip tartışmalar için bu profili arkadaşından rica ederek açtırmışsa da anlıyorum. Kendisini savunmaya iyi yöntem tabi.
Adam kendi rızasıyla açtı. Tanrım, etrafımdaki insanlar neden böyle arızalı?

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Adam kendi rızasıyla açtı. Tanrım, etrafımdaki insanlar neden böyle arızalı?
Sen neden cevaplıyorsun? Ben ondan cevap bekliyordum ama? :D ahshhsha

Nerden biliyorsun kendi rızasıyla profil açtı?

Reaksiyon puanı
2
He bundan sonra nolcak?

Konuya girdiğim gibi çok fazla kez "bu oyun senin değil" lafını gördüm, adam orada bu oyunu yapmak için uğraşıp emek verirken burada gelip bu oyun senin değil demeleri zoruma gitti. Ayrıca profili kendi isteğimle açtım, konuya cevap vermek için illa üye olmak gerekiyormuş...

• Beğen
Reactions: 023

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Konuya girdiğim gibi çok fazla kez "bu oyun senin değil" lafını gördüm, adam orada bu oyunu yapmak için uğraşıp emek verirken burada gelip bu oyun senin değil demeleri zoruma gitti. Ayrıca profili kendi isteğimle açtım, konuya cevap vermek için illa üye olmak gerekiyormuş...
Bu mesajı görmekten o kadar usandım ki kanka, artık bu tip mesajları yazanlara cevap vermiyorum. İçlerinde kudursunlar istedim, cevap yazarsam daha beterini yapacaklar.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Konuyu öne çıkarmak için yorum yazıyorum.