Kendi Geliştirdiğim Oyun: Spacia: Andromeda Life Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Selamlar, oyunumu daha tamamlamadım ama en azından oyunum için, güzel öneriler dinlemek için paylaşıyorum. Oyun Windows + Linux için bedava çıkacaktır.

Oyundan Resimler;
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Hikayesi;
"Yıllar önce, herkes bir geminin peşindeydi. Bu gemiyi elde eden kişi, uzayın en büyük savaşını sağlayacak. Gemiyi çalmak isteyenlerden bazı kötüler "ateş pasajı", "ölü deniz", "yıldızlar vadisi" ve "gradius mafyası" gibi güç delisi ekipleri var. Tabii bu gemiyi denemek isteyenlerde olacak ve bunlar ise "piksel", "su gücü", "volkan savunması" ve "spacia" gibi iyi ekiplerde yer alacak ve sen ise "spacia"da yaşayan olayın dışında gözüken ama tam cehennemin içindesin.

Bu cehennemden çıkabilmen için, Andromeda'yı sen buldun ve tüm düşmanları yok etmek, hem memleketini ve hem de uzayı korumak zorundasın ama bu sandığından daha zor olduğunu söylemek zorundayım.

Bol şans.
- Annen."

Link: Spacia: Andromeda Life
Link 2: Spacia: Andromeda Life (GL) by Sunflowerの世界

İndirmek çok kolay isterseniz bağış yaparsınız veya oradaki sayıya 0$ vererek indirebilirsiniz.

Son isteğim ise, başlığa "Çıktı" ekler misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Selamlar, oyunumu daha tamamlamadım ama en azından oyunum için, güzel öneriler dinlemek için paylaşıyorum. Oyun Windows + Linux için bedava çıkacaktır.

Oyundan Resimler;
Ekli dosyayı görüntüle 125207
Ekli dosyayı görüntüle 125206

Hikayesi;
"Yıllar önce, herkes bir geminin peşindeydi. Bu gemiyi elde eden kişi, uzayın en büyük savaşını sağlayacak. Gemiyi çalmak isteyenlerden bazı kötüler "ateş pasajı", "ölü deniz", "yıldızlar vadisi" ve "gradius mafyası" gibi güç delisi ekipleri var. Tabii bu gemiyi denemek isteyenlerde olacak ve bunlar ise "piksel", "su gücü", "volkan savunması" ve "spacia" gibi iyi ekiplerde yer alacak ve sen ise "spacia"da yaşayan olayın dışında gözüken ama tam cehennemin içindesin.

Bu cehennemden çıkabilmen için, Andromeda'yı sen buldun ve tüm düşmanları yok etmek, hem memleketini ve hem de uzayı korumak zorundasın ama bu sandığından daha zor olduğunu söylemek zorundayım.

Bol şans.
- Annen."
birşey diyeceğim ama yanlış anlama siz bi aralar oyun geliştirmeyi bırakmıştınız di mi?

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938

Oyundan Resimler;
Ekli dosyayı görüntüle 125207
Ekli dosyayı görüntüle 125206

Hikayesi;

Bol şans.
- Annen."
yeniuzay gemileri alabilmek , destek kuvvet satın almak , gemi geliştirme olsun süper oyun olur

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
yeniuzay gemileri alabilmek , destek kuvvet satın almak , gemi geliştirme olsun süper oyun olur
Önceliğim oyunu bitirebilmek olacak, daha sonra önerilere göre eklemeler olacak. Bu arada oyunda kayıt özelliği yok, can bitince oyun sona eriyor.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Önceliğim oyunu bitirebilmek olacak, daha sonra önerilere göre eklemeler olacak. Bu arada oyunda kayıt özelliği yok, can bitince oyun sona eriyor.
o zaman oyunu bitirin ardından gemi düşmanları vurarken lvl atlasın yükselsin oyun can bitene kadar sürsün

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294

Oyun için bir izleti çektim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunumun Planları;
+ 6 bölüm ve bu bölümler ise, uzun olacak.
+ Her bölümde 1 tane boss olacak.
+ 3 can olacak ve asla can kazanma olmayacak.
+ Düşmanlar her bölümde değişecek (bazıları da renk değiştirecektir).
+ Oyun veya can bitince "Oyun Bitti" yazacak.

Son düzenleme: