Kendi Geliştirdiğim Oyun: Spacia: Andromeda Life Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Oyunda ilk gözüme çarpan şey. Yıldızların üstünden geçince yıldız arkada kalmıyor , üstünden geçiyor.
Düzelttim onu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Girişe artık epilepsi hastaları için uyaran yazı eklendi.

Screenshot_1.png


Yazının Meâli;
Epilepsi hastalarının bu oyunu oynamaması sağlıkları bakımından rica olunur. Oyun içinde epilepsiyi tetikleyen efektler mevcuttur. Sağlığınız için lütfen bu oyunu oynamayınız...

Menü ufak değiştirildi, Ayarlar yerine Hakkımda eklendi. Konumu sondan 2. seçke.

Screenshot_2.png


Hakkımdaki tüm bilgileri rahatça okuyabilmeleri için ayrı oda açıldı.

Screenshot_3.png


Yazının Meâli;
"Merhaba benim adım Ayhan Gazi. 27 yaşındayım ve bu oyunu Construct 2 ve Piskel kullanarak ürettim. Oyun ücretsiz olup, herkese açık bir şekilde yayımladım. Bana soracak soruların varsa aşağıdaki bağlantıları kullanınız."

Discord
itch.io
Facebook
Menüye Dön
 
Son düzenleme:

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Oyunun kaynak kodlarını parayı veren kişilere özel olarak paylaşacağım ve oyunu Construct 2 adlı yazılım kullanarak yapıyorum.
 

Kırrık67

Profesör
Selamlar, oyunumu daha tamamlamadım ama en azından oyunum için, güzel öneriler dinlemek için paylaşıyorum. Oyun Windows + Linux için bedava çıkacaktır.

Oyundan Resimler;
Ekli dosyayı görüntüle 125207
Ekli dosyayı görüntüle 125206


Hikayesi;
"Yıllar önce, herkes bir geminin peşindeydi. Bu gemiyi elde eden kişi, uzayın en büyük savaşını sağlayacak. Gemiyi çalmak isteyenlerden bazı kötüler "ateş pasajı", "ölü deniz", "yıldızlar vadisi" ve "gradius mafyası" gibi güç delisi ekipleri var. Tabii bu gemiyi denemek isteyenlerde olacak ve bunlar ise "piksel", "su gücü", "volkan savunması" ve "spacia" gibi iyi ekiplerde yer alacak ve sen ise "spacia"da yaşayan olayın dışında gözüken ama tam cehennemin içindesin.

Bu cehennemden çıkabilmen için, Andromeda'yı sen buldun ve tüm düşmanları yok etmek, hem memleketini ve hem de uzayı korumak zorundasın ama bu sandığından daha zor olduğunu söylemek zorundayım.

Bol şans.
- Annen."
nereden indiriyoz sistem gereksinimleri ne :D 4gb ram yeter mi :D
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst