Kendi Dilimi Oluşturacağım Dalga Geçilmemesi İçin Ne Yapabilirim?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

ShellDude

Üyecik
Yasaklı
Kendi Dilimi Oluşturacağım. Ama Öyle Arkadaşlar Arasında Konuşmak İçin Değil Bir Site Kuracağım Tüm Kelimelerin Olduğu Tablo, Kelime Arama Anlam vb. Şeyler Olacak. Veritabanımı local'de Kurdum Web Tasarımına Başlıyorum Şimdi. Yani Web Tasarımıydı Alfabeyi Kurmaydı vb. vb. Onları Tek Başıma Yapabilecek Kabiliyetim Var. Ama Aşamadığım Tek Bir Sorun Var;
ÖNYARGI
İnsanların Dalga Geçmesini Nasıl Önleyebilirim?

DarkWiThCeM

Doçent
Kendi Dilimi Oluşturacağım. Ama Öyle Arkadaşlar Arasında Konuşmak İçin Değil Bir Site Kuracağım Tüm Kelimelerin Olduğu Tablo, Kelime Arama Anlam vb. Şeyler Olacak. Veritabanımı local'de Kurdum Web Tasarımına Başlıyorum Şimdi. Yani Web Tasarımıydı Alfabeyi Kurmaydı vb. vb. Onları Tek Başıma Yapabilecek Kabiliyetim Var. Ama Aşamadığım Tek Bir Sorun Var;
ÖNYARGI
önleyemessin ben bile dalga geçecek gibi oldum ama işin içinde emek var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde neden dil yani git kendi işletim sistemini yap. fln filn da DİL sencede biraz saçma değil mi ?
Bak hem ne güzel türkçemiz var bizim.

saboe

Üyecik
Desteklemek isterdim ama çok daha önemli şeylere ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

ShellDude

Üyecik
Yasaklı

Birde neden dil yani git kendi işletim sistemini yap. fln filn da DİL sencede biraz saçma değil mi ?
Bak hem ne güzel türkçemiz var bizim.
Google, Youtube... Makineler İnsanların Dediği Herşeyi Anlıyor. Bunun İçin Makinelerin Anlayamayacağı Bir Dil Oluşturuyorum. En Azından Bizi Bi 10-15 Yıl Gizli Tutar :D

ÖNYARGI
Ben gizlice konuşmak icin 4,5 tane bulmuştum. En sevdigim en kolay olaniydi, surekli onu kullaniyodum. Derste arkadasimla gizlice konusurken hoca aldi, basta anlamadi. Sonra anladi. Devam disiplin. Skskskwkwkwkw. Guvenebilecegin bir dil bul ve kolayini kullanma, dalga gecerler. En zor dilimi daha kimse bulamadi. Bir en yakin arkadasim biliyor. Swkwkwkwkw. Sen de bul bence, zevkli bişey. Dalga geçmemeleri için zor olmasi yeter. Anlamayacaklari icin dalga gecemezler, kiskanirlar ve havali bulurlar. Ben de boyle oluyor suan.

Google, Youtube... Makineler İnsanların Dediği Herşeyi Anlıyor. Bunun İçin Makinelerin Anlayamayacağı Bir Dil Oluşturuyorum. En Azından Bizi Bi 10-15 Yıl Gizli Tutar :D
Peki sen bu dili kiminle konuşacaksın?
Hem vatandaş dünyanın her yerinde konuşulan İngilizce vb. dünya dilleri dururken tek bir kişinin bildiği bir dili öğrenmeye niye emek versin?

Evet, farklı fikirler üretmek güzeldir; Lakin, bu fikir mantıklı, işe yarar ve rantabl olmalı... Demi ama?! :)

ShellDude

Üyecik
Yasaklı
Ben gizlice konuşmak icin 4,5 tane bulmuştum. En sevdigim en kolay olaniydi, surekli onu kullaniyodum. Derste arkadasimla gizlice konusurken hoca aldi, basta anlamadi. Sonra anladi. Devam disiplin. Skskskwkwkwkw. Guvenebilecegin bir dil bul ve kolayini kullanma, dalga gecerler. En zor dilimi daha kimse bulamadi. Bir en yakin arkadasim biliyor. Swkwkwkwkw. Sen de bul bence, zevkli bişey. Dalga geçmemeleri için zor olmasi yeter. Anlamayacaklari icin dalga gecemezler, kiskanirlar ve havali bulurlar. Ben de boyle oluyor suan.
1594038589610.png

Sadece İlk Kelimeyi Veritabanına Eklemek 2 Dakikamı Aldı. Öyle Böyle Değil.
bu arada wakanzu okunuşu demek yani uluslararası fonetik alfabe ile yazdım. alfabemizde ʊ yok yani :D

Peki sen bu dili kiminle konuşacaksın?
Hem vatandaş dünyanın her yerinde konuşulan İngilizce vb. dünya dilleri dururken tek bir kişinin bildiği bir dili öğrenmeye niye emek versin?

Evet, farklı fikirler üretmek güzeldir; Lakin, bu fikir mantıklı, işe yarar ve rantabl olmalı... Demi ama?! :)
i dont care.

Ben katkımı yapıyorum, kolay gelsin.
Malifalitiko = Merhaba
Onu sosyal medyada mlf diye kısaltırlar, çok uzun o :D
Mokoko: Onaylama kipi
Hadi eyvallah :D
Yok ya o küfüre benzedi :D

Ghost 123

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 107513
Sadece İlk Kelimeyi Veritabanına Eklemek 2 Dakikamı Aldı. Öyle Böyle Değil.
bu arada wakanzu okunuşu demek yani uluslararası fonetik alfabe ile yazdım. alfabemizde ʊ yok yani :D

i dont care.

Onu sosyal medyada mlf diye kısaltırlar, çok uzun o :D

Yok ya o küfüre benzedi :D
Kardeşim başarılar dilerim umarım hevesin kaçmaz yarın öbürgün seni başka yerlerde görürüz.

CapScroLL

Profesör
Kelime yapısı da farklı olsun.
Mesela malifalitiko merhaba demek ise birisi merhaba dediğinde ona merhaba diye cevap veririz fakat bunun cevap olduğunun belli olması için o kişi malifalitiko demek yerine mehemüllü diyebilir.
Malifalitiko = Merhaba
Mehemüllü = Merhaba(Cevap)

Dertsizali

Asistan
Bence Kelime üret diye bir sayfa kur
Kelime nin karşılığı ne anlama geldiğini de yazsınlar... bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkar bende merak ediyorum

Son mesajlar