Soru Kemal Kılıçdaroğlu'nun 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Telefonda görüşmesiyle ilgili neler düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Burada garip olan nedir !
Yani hocam ilk defa saygı çerçevesi içerisinde konuşulabilmiş. Demekki Kılıçdaroğlu'nu aynı bu aşağıdaki videodaki şekilde görebilsek yanlışım yoksa bu sporu yapabileceğini düşünüyorum. Bu konuyu açmamın asıl nedeni budur benzeri olarak.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Yani hocam ilk defa saygı çerçevesi içerisinde konuşulabilmiş. Demekki Kılıçdaroğlu'nu aynı bu aşağıdaki videodaki şekilde görebilsek yanlışım yoksa bu sporu yapabileceğini düşünüyorum. Bu konuyu açmamın asıl nedeni budur benzeri olarak.

Bu olay ne zaman biliyon mu ? Bunun gibi bir sürü görüşme konuşma var.

PKK'nın Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna saldırdığı zaman Erdoğan'ın geçmiş olsun araması bu !

Siyasette ne ekersen onu biçersin. İyi davranırsan iyi karşılık görürsün. Ama muhalefet sabah akşam karalama yalan siyaseti güderse her gün diktatör aşağı diktatör yukarı çaldılar gibi siyaset yaparsa sonuç böyle oluyor işte kutuplaşan ayrışan kavga eden siyaset...

Not: Mesela Erdoğan Korona olduğunuda geçmiş olsun içinde KK mesaj atmıştı. Yakın zamanda KK'nin kardeşi vefat etmişti o zamanda Erdoğan aramıştı başsağlığı için. Bu tarz aramlar olabilir. Lakin siyaset bizim ülkede çok yanlış yapılıyor buda bir gerçek. Rekabet üstüne değil KİN NEFRET DÜŞMANLIK ÜSTÜNE siyaset yapılıyor. Özellikle muhalefet az yapıcı olsa zaten kendiside kazanacak ama haberi yok. 21 yıldır AKP bu muhalefet sayesinde kazanıyor.