"Kemal Bey'i aday yapıyoruz. Türkiye'yi Kurtaramayacağız ama partiyi kurtaracağız"

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Halk TV'de muhalif kişiliği ile bilinen Gazeteci Levent Gültekin şöyle bir kulis bilgisi paylaşmış.

Gazeteci Levent Gültekin, Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını organize eden kişinin, "Kemal Bey'i aday yapıyoruz. Türkiye'yi kurtaramayacağız ama partiyi kurtaracağız" dediğini açıkladı.

Not: Adamlar Muharrem İnce'ye uyguladıkları tarifeyi uygulamak istiyorlar anlaşılan. Ülke ne olursa olsun umurlarında değil. Ama parti bize kalsın derdinde bazılar ! 12 yılda 10 seçim kaybettiği halde gitmeyen Kemal Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı adayı yapıp partiden uzaklaştırmaya çalışanlar varmış...

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,834
Seçimler yaklaştığı için gerçekten kazanmaktan korktular sanırsam. Ben bu adamlar kadar kötü insan görmedim. Erdoğan'ı bu kadar çekmemizin bir sebebi de bu adamların kendileridir.

Son düzenleyen moderatör:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yarın dananın kuyruğu kopacak gibi...

CHP içersinde ki bir klik zorla KK'yi aday yapıp partiyi komple ele geçirmeye çalışıyor sanki.

Yoksa bu kadar nefrete bu kadar karşı çıkmaya bu kadar ankete rağmen. Üstelik hepsinde de KK gerilerde çıkıyor. Halk Kemal Kılıçdaroğlunu istemiyor. Bunu bile bile göre göre başka aday derken zorla aday yaparsalar. Muhalefet için geçmiş olsun.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Kemal Kılıçdaroğlu aday olmazsa zaten Muhalefetin adayı yüzde 90 kazanacak.

Ama KK aday olarak seçimi riske sokup yüzde 50-50 yapmaya çalışıyor.
Resmi açıklamaya kadar hala bir umut hedef mi şaşırtıyorlar diyorum

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Lafa geldimi BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ diyen gazeteci istediği haber iyapar istediği soruyu sorar diyenlerin basır özgürlüğü bu kadar işte.

Bu kulis bilgisini Halk tv'de açıklayan iki isimide koymuşlar :) ( Türkiye'de muhalefetin özeti resmen bu haber )

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,565
Yanlış yazmışım bu olacak o kadar proğramı değildi sanırım bana da Instagram'da denk gelmişti önce garipsemiştim sonra nedense mantıklı gibi geldi.
Ee. Bu aynısı bizim muhalefetin. ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kazanacak başka seçenek yok.
Haahahh. Teke tek programına çıktı. Kemal Bey'in vaatlerine Fatih Altaylı bile güldü. Yapmayın. Muhalefet kendini gülünç duruma düşürüyor. Kılıçdaroğlu ancak Konya veya Çorum Ülkelerinin cumhurbaşkanı olur ki halk kabul etmez onu bu sefer. ?

Gündemi ve muhalefetin yediği herzeleri rasyonel bağlamda gerçek kaynaklardan değerlendiren hiçbir vatandaş muhalefete oy moy vermez. Vaat yok. Hedef yok. Vizyon yok. İcraat yok. Tek hedef Erdoğanı indir, makamları paylaş. Başka hedef göremedim. Zaten oy verenler Erdoğan kazanmasın diye ülke geleceğini tehlikeye atanlar.
(Muhalefetsin icraat yapmak iktidar olmaman engel değil.1 ay ücretsiz olacak İstanbulda Havalimanı Metrosunu bile Reis yaptırdı, insafınıza bırakmadı. İmamoğluda paylaşım yapmış sanki kendi yapmış gibi ?)
Kusura bakmayın. Bir dedikleri diğerini tutmuyor. İktidara bir iki salla, 9 saat boş toplantılar yap sonra köşene çekil. Ülkenin mizah ihtiyacını karşıladıkları için teşekkür ediyorum. Seçime az kaldı başımıza hacı hoca kesildiler şimdi de. ?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
953
Ee. Bu aynısı bizim muhalefetin. ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haahahh. Teke tek programına çıktı. Kemal Bey'in vaatlerine Fatih Altaylı bile güldü. Yapmayın. Muhalefet kendini gülünç duruma düşürüyor. Kılıçdaroğlu ancak Konya veya Çorum Ülkelerinin cumhurbaşkanı olur ki halk kabul etmez onu bu sefer. ?

Gündemi ve muhalefetin yediği herzeleri rasyonel bağlamda gerçek kaynaklardan değerlendiren hiçbir vatandaş muhalefete oy moy vermez. Vaat yok. Hedef yok. Vizyon yok. İcraat yok. Tek hedef Erdoğanı indir, makamları paylaş. Başka hedef göremedim. Zaten oy verenler Erdoğan kazanmasın diye ülke geleceğini tehlikeye atanlar.
(Muhalefetsin icraat yapmak iktidar olmaman engel değil.1 ay ücretsiz olacak İstanbulda Havalimanı Metrosunu bile Reis yaptırdı, insafınıza bırakmadı. İmamoğluda paylaşım yapmış sanki kendi yapmış gibi ?)
Kusura bakmayın. Bir dedikleri diğerini tutmuyor. İktidara bir iki salla, 9 saat boş toplantılar yap sonra köşene çekil. Ülkenin mizah ihtiyacını karşıladıkları için teşekkür ediyorum. Seçime az kaldı başımıza hacı hoca kesildiler şimdi de. ?
Ne konyası falan abi Kılıçdaroğlu'ndan okul müdürü bile olmaz.