Kehanet Yeni Yıl Etkinlikleri Başlamış!

Bu konuyu okuyanlar

deschain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
finaller falan derken bakamıyodum bikaç gündür oyuna bi girdim yılbaşı etkinlikleri başlamış üfffffff :cool:

Yeni Savaş Bölgesi AHAW KİN Yeni Yılda Kapılarını Açıyor

Yılbaşına özel, Ahaw Kin savaş bölgesi kendine güvenen savaşçılara açılıyor. Hem de muhteşem bir etkinlikle.
Ahaw Kin savaş bölgesinde birbirinden çetin korkusuz kahramanlar hayatta kalma mücadelesi verecekler. Bu mücadelenin sonunda birinci olan savaşçı YılBaşı gecesi büyük savaşa katılacak ve birbirinden muhteşem hediyelerin de sahibi olacak.

Artık Seviye Kazanan Her Oyuncu Daha Fazla Kazanıyor

Yılbaşında etkinlik olurda bu kadar mı olur? Birçok yeniliğin bir arada olacağı yeni yıla yaklaşırken seviye kazanan oyuncularımız da hediyeler kazanıyor. Kendini yetiştiren her savaşçı bu topraklarda mükafatlandırılacak.
Belli seviye aralıklarında istenen şartları yerine getiren oyuncularımız oyun içi eşyalar kazanıp, Kehanet serüvenlerinde daha kârlı yol alıyorlar.

diye yorumlamışlar etkinlikleri. linkten ödüllere falan bakın Joygame Forum - [E] Yeni Yıl ve Etkinlikler

deschain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hehe yok be yaw sardı oyun bende yeni bişiler gördümmüydü düşüyorum ;) zaten etkinliğede çok katılamadım ama eğlenceliydi finaller pek bırakmadı :)