Kedim'e Ne yapayım?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Transistor

Profesör
2 yaşındaki kedim 6 gün önce kayboldu. Doğduğundan beri her şeyin en iyisiyle (pahalısıyla) besliyordum. Aramız da çok iyiydi. Kucağıma yatıp uyuyakalır, saklanbaç vs. oynardık. 6 gün önce sokağa kaçtı. Daha önce hiç sokak görmemişti. Bu öğlen penceremden miyavlama sesi geldi. Bir baktım şok oldum. Pencereyi açtım ve ,kirliydi biraz, evime girdi. Ortalıkta gezindikten sonra tekrar geri çıktı ve benle hiç muhattap olmadı. Çok şaşırdım, seslenince bile oralı olmuyordu. Kedile nankördür lafını terslerdim ama şuan katılıyorum. Sizce bu kediyi tekrar eve almalı mıyım yoksa sokak kedisi olarak kabullenip bakmayı bırakmalı mıyım? Şuan bir içeri giriyor bir dışarı çıkıyor. Demin evde 2 saate yakın uyudu sonra geri çıktı
 
Ev ortamına alıştığı için dışarda olması çok doğru olmaz. Köpek v.b şeylerin ne olduğunu, yaptığını bilmediği için kaçmayıp başına bişey gelebilir. Sonuçta sizin kediniz dışarı atmak olmaz.
 
Şuan ki hali normal kedi erkek mi? Dişarsi onun için cennet beslemeye ve veterinere götürmeye devam et tabi dışarda takılıyor demeyi unutma.
 

SwateR

Dekan
Dış ortama alışık olmadığı için kendine bakamaz. Her ne kadar nankör de olsa bakmaya devam et derim.
İyi kötü 2 senedir bakıyorsun. Sonra pişman olabilirsin.
 
Üst
stat counter