Soru Kedim Balkondan Düştü

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,618
3 aylık kedim yaklaşık yarım saat önce balkonda oynarken 2. kattan aşağıya düştü, eve ilk getirdiğimde zar zor yürüyordu ve ağzı azcık kanıyordu. Şuan kanama durdu ve yürürken nispeten daha az zorlanıyor. Gözlerinden korkusunu görebiliyorum ve miyavlamıyor. Bir şey olupta belli etmemeye çalışmasından korkuyorum sizce nöbetçi veterinere götürmeli miyim veya ne yapmalıyım? Bir günüm düzgün geçmiyor.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,618
Veterinere götürün tabii

Kediler normalde 10. Kattan düşse çok sorun olmaz refleksel olarak kendilerini havada yavaşlatıyorlar ama yavru kedi olduğu için herhalde yavaşlatması işe yaramamış
Şuan yanıma geldi uyudu veterinere götüreceğim adam veterinere gidince ararım dedi aramasını bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veterinere gittim adam ağrı kesici antibiyotik olası iç kanama vs. için 4 tane iğne yaptı ve röntgen çekti. Kedi sağlam ama temizinden 300 lira borcum var artık :)

Son düzenleme:

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,870
Çok geçmiş olsun, sorun olmadığına sevindim. Yetişkin bir kedi olsaydı büyük ihtimalle burnu bile kanamadan çıkardı fakat daha 3 aylık. Ayrıca benim de beslediğim 4 aylık kedilerim var, ne kadar küçük olduklarını biliyorum. Küçük dostumuza dikkat edelim, geçmiş olsun tekrardan.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,618
Çok geçmiş olsun, sorun olmadığına sevindim. Yetişkin bir kedi olsaydı büyük ihtimalle burnu bile kanamadan çıkardı fakat daha 3 aylık. Ayrıca benim de beslediğim 4 aylık kedilerim var, ne kadar küçük olduklarını biliyorum. Küçük dostumuza dikkat edelim, geçmiş olsun tekrardan.
Sağolun şuan gayet sağlam, oyuncakları ile koştura koştura oynuyor.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Geçmiş olsun götürdüğün iyi olmuş iç kanama olabilirdi öyle olsaydı yarına kalmaz kediyi toprağa verirdin

Meşrubat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Okuduğuma göre veterinere götürmüşsünüz,geçmiş olsun.Veterinerin verdiği ağrıkesici ve antibiyotiklerle iyileşir.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Geçmiş olsun. Veterinere götürmen ve sağlığı iyi olması güzel. Bundan sonra da iyi bakın kediye. Ne yapacakları belli olmaz. Balkon kapısını falan açık tutmamak lazım ama sizde hava sıcak diye açık bıraktınız sanırım. Bende öyle yapıyorum. Bende muhabbet kuşu var ve salınca o zaman kapatıyorum.
Bir de kedinin balkondan atlayıp düşmesi sizin suçunuz değil. Kediyi siz kontrol etmiyorsunuz ki. Buna kızmaya hiç gerek yok bence.