Kdv İndirimleri

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
Temmuz ayına kadar ekran kartı , Kasa,Psu ve ssd alacağım KDV indirimleri ne zamana olur dolar fırladı zaten.Cevaplar veya haber verirseniz sevinirim.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Vatan dan alacağın fiyatların çok daha uygununu internette bulabilirsin .

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Gerçek KDV indirim olursa Vatan'ın fiyatlarıda güzel oluyor ama genelde bu tarz indirimler en iyi Hepsiburada'da oluyor. Ayrıca Temmuz ayı çok ileri bir tarih o zaman kadar yeni ekran kartları veya işlemciler çıkabilir.

hdakdla

Asistan
Reaksiyon puanı
28
abi bakkal dışında market dışında bi yere bırakmıyolar tefonum yok

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
Gerçek KDV indirim olursa Vatan'ın fiyatlarıda güzel oluyor ama genelde bu tarz indirimler en iyi Hepsiburada'da oluyor. Ayrıca Temmuz ayı çok ileri bir tarih o zaman kadar yeni ekran kartları veya işlemciler çıkabilir.
Gtx 1660 Süper düşünüyorum fiyatı düşermi yani?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Temmuz ayına kadar ekran kartı , Kasa,Psu ve ssd alacağım KDV indirimleri ne zamana olur dolar fırladı zaten.Cevaplar veya haber verirseniz sevinirim.
Gtx 1660 Süper düşünüyorum fiyatı düşermi yani?
Dolar üç dört ay sonra ne olur, tahmin yürütmek zor. Nitekim; bazı/seçili OEM ürünlerde %18 KDV kadar indirimler Vatan Bilgisayar'da oluyor.
Eğer Temmuz ayına kadar bekleme süren varsa yani acelen yoksa, mesela okulların kapanacağı zamanlar (Mayıs sonu gibi ya da Ramazan Bayramı süresince de olabilir) muhtemelen yine indirimler olur.
Bahsettiğin ekran kartını takip etmedim belki de o da indirime girer. Fikir vermesi açısından şu linkten Vatan Bilgisayar'ın geçmiş kampanya periyotlarına bakabilirsin.

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
Teşekkür Ederim Bilgilendirdiğiniz için.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
KDV İndirimi beklerken, yükselen dolardan zarar görebilirsin. Amerika Merkez Bankası dolar basmaya başladı ama buna rağmen küresel piyasa yatırımlar hala amerikaya yapıldığı için dolar düşeceğe benzemiyor. Muhtemel olarak ekonomisi en iyi olan Amerika'nın da bu salgından bizim ülkeden daha kötü bir ekonomik durumla çıkacağını zannetmiyorum. O yüzden siparişini Vatan yerine diğer ucuz online sitelerden vermenizi tavsiye ederim. Lakin uzun vadeli pandemi yaşarsak yakında ülkeler ihracaat ve ithaalatı da kapatır bu sefer ürünü bile alamazsınız.

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
KDV İndirimi beklerken, yükselen dolardan zarar görebilirsin. Amerika Merkez Bankası dolar basmaya başladı ama buna rağmen küresel piyasa yatırımlar hala amerikaya yapıldığı için dolar düşeceğe benzemiyor. Muhtemel olarak ekonomisi en iyi olan Amerika'nın da bu salgından bizim ülkeden daha kötü bir ekonomik durumla çıkacağını zannetmiyorum. O yüzden siparişini Vatan yerine diğer ucuz online sitelerden vermenizi tavsiye ederim. Lakin uzun vadeli pandemi yaşarsak yakında ülkeler ihracaat ve ithaalatı da kapatır bu sefer ürünü bile alamazsınız.
Teşekkürler...

Son mesajlar