Kayserispor Onursal Başkanı Galatasaray'a yalvardı: Ali Turan'ı alın!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
ali_turann.jpg

Bundan önce ALEM BUYSA KRAL BENİM diyerek, kulüpleri parmağında oynattığı sanan SÜLEYMAN HURMA, tam Hurma oldu ve havlu atıp kenara çekildi. Sonrasında ön saflara Kayseri Başkanı Recep Mamur çıktı. ANKARAGÜCÜ İLE ANLAŞTIK komedisini ortaya attı ve TFF ye G.Saray'ı şikayet ettiklerini TRANSFER YAPMASININ ENGELLENMESİNİ istediklerini söyledi. Ankaragücü ALİ TURAN, G.SARAY'A GİTMEK İSTİYOR, BİZ BU TRANSFERLE İLGİLENMİYORUZ açıklaması yapınca KAYSERİSPOR yönetimi bir kez daha DUMUR oldu..

Sonu belli olan bir takım ayak oyunları, basit taktikler ve çocukca açıklamalarla itibarı YERLE BİR OLAN Kayserispor'da bugün sahneye ONURSAL BAŞKAN çıktı.. Özhaseki'nin söyledikleri gelinen durumu ortaya koyuyordu.. ONURSAL BAŞKANLARI MEHMET ÖZHASEKİ, ÖNCE ÜÇ BÜYÜKLERİ YÖNETENLER KÜÇÜK İNSANLAR diyerek içinde bulunduğu ruh halini ortaya koydu. Sonra ACI İÇİNDE İTİRAFLARDA BULUNARAK, "ALİ TURAN GİDİYOR.. G.SARAY'A GİDECEK. AMA G.SARAY GELMİYOR. İSTEMİYOR. NİYE BÖYLE YAPIYORLAR.. HADİ GELSİNLER VERELİM ARTIK" diye adeta yalvararak çaresiz durumu ortaya koyuyordu.. İŞTE HAKARET ve SONRASINDA ÇARESİZ açıklamalarda bulunan bir ONURSAL BAŞKAN'ın söyledikleri..

Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki önemli açıklamalarda bulundu. Ali Turan-Galatasaray flörtünden sonra İstanbul ekibini Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet eden Kayserispor'da Özhaseki "Adı kocaman kocaman büyükler ama yöneten adamlar küçük olunca takımlarını da küçültüyorlar" dedi.

TV Kayseri'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özhaseki "G.Saray Fenerbahçe ile problem yaşayan bir futbolcuyu gece yarışı görüşmeler yaparak ayartabilir mi? Neden Kayseri'ye yapıyorlar. Etik mi bu? Hiç yakışmıyor? Ali Turan'ın aklını çelip çocuğu oynatamayacak konuma getirdiler. O bizim elimizde büyüdü. Ben bu durumu ondan beklemezdim. Ali Turan da gidin kulübümle görüşün demeliydi. O da diyemedi." ifadesini kullandı.

Ali Turan'ın transferi konusunda Ankaragücü'ne Salı gününe kadar izin verildiğini de sözlerine ekleyen Özhaseki "Ali Turan Galatasaray'da oynamak istiyor. Galatasaray da bizden istemiyor. Bizimle ilk irtibata geçen Ankaragücü. Galatasaray bizle temasa bile geçmedi. Biz mi arayalım onları gelin Ali Turan'ı alın diye." açıklamasını yaparken "Artık Kayserispor hakkını koruyacak duruma gelmiştir" dedi.

Mehmet Özhaseki Ali Turan ile iplerin koptuğunu dile getirirken "Anlaşma sağlanır ve gider diye düşünüyorum" dedi.

turkspor.net notu..

Ankaragücü Ali TURAN'ın kararlı duruşu ve BEN G.SARAY DAN BAŞKA KULÜBE GİTMEM açıklamasını kendilerine de yaptığı için bu transferden vazgeçtiklerini açıklamalarına rağmen ONURSAL BAŞKAN, hala ANKARAGÜCÜ'ne süre verdik diyor. ÇELİŞKİLİ AÇIKLAMALAR YAPAN, Açıklamanın her satırında STRES, PANİK, ÇARESİZLİK işaretlerini ortaya koyan Özhaseki, Ankaragücü'nün bu teklifi rafa kaldırdığından bile habersiz..
Evet..

önce Basın danışmanı, sonra Süleyman Hurma, sonra Recep Mamur, şimdi de Mehmet Özhaseki sırayla sahneye çıktı.. Sazı ellerine aldı ama haberden habersiz spor medyasından başka kimsenin dinlediği yoktu..
Bağırdılar.. Hakaret ettiler.. Komik taktiklerle gündem yaratmaya çalıştılar.. YİYEN YEDİ..

Biz turkspor.net olarak her zaman olduğu gibi yemedik..
Yiyenlere afiyet olsun...

ŞİMDİ NE OLACAK..

Bu konuda Ali Turan'ın kararlığından taviz vermemesi sebebiyle Galatasaray bu transfere bitti gözü ile bakıyor.. Ancak Kayseri yönetimi GELİN İSTEYİN VERELİM diye yalvarıyor.. Belli ki G.Saray'ın bugünlerde ara transfer için daha önemli görüşmeleri var.. Kayserispor tarafının bir bardak suda koparmaya çalıştıkları fırtınanın bitmesini bekliyorlar..

Kayseri yönetimi belli ki G.Saray'dan üç beş kuruş alıp, Ali Turan'ı ara transferde vermek için aracılar kullanacak ve G.Saray ile görüşmeye çalışacak..

YOKSA BASIN DANIŞMANIN İSTEĞİ RAKAM .. KIZIM SANA SÖYLÜYORUM GELİNİM SEN ANLA MİSALİMİYDİ..

Ali Turan'dan ZIRNIK alamayacaklarını bal gibi bilen Kayserispor basın danışmanının G.SARAY İLE ANLAŞTIK. A2 DEN BİR FUTBOLCU VE yüz küsür bin euro rakamının kendi kafalarından geçen pazarlık rakamı olduğu, bunu da G.Saray'a bildirmek için böyle bir yol seçtikleri de konuşulmakta.. bilindiği gibi daha sonra açıklamayı yapan basın sözcüsü, G.Saray'ın hiç ilgilenmemesi üzerine Nasrettin Hoca fıkrasında olduğu gibi ZATEN BEN EŞEKTEN İNECEKTİM der gibi ZATEN BEN DE DALGA GEÇTİM açıklaması yapmıştı..

turkspor.net

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ah ah... Kayseri ve Kayserililer işte! Arkadaş bu adamların adı iyi ticaret bilire çıkmış hani hepiniz duymuşsunuzdur. Alın işte halleri bu. Ne zaman yağlı kapı buldular, büyük takım buldular bu adamların transferlerinde bu sorunlar yaşandı. Ali Turanda, Mehmet Topuz'da... Bu iki büyük takım transferin nasıl yapılacağını hiç mi bilmiyor? Adamlar senin oyuncunun aklını çelmek için transfer yasağını göze alabilir mi? Akıl alır iş mi? Hani Kayserililer ticareti iyi bilir derler hep asıl önemli olan ticareti iyi bilmelerinden ziyade ticarette kural tanımamaları (Ticarette kural tanımamak yerine cuk diye oturacak tabirler var ama işte böyle ulu orta kullanılamıyor malesef).

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Alacağız ama istediğiniz parayı vermeden. Sizi zengin etmeyeceğiz Kayseri.

haylazz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu basliqi ile icerikde yalvarmak kelimesi gecmiyor

Kayseri Oyuncularini Büyük takima vermek istemiyor bunu bir cok kez dile getirdi

Gökhan ünal Anadolu takimina verdiler

Mehmet Topuz Tam bir KAOS cikti

Simdide aLi Turan saldilar

Galatasaray acik ve net hic centirmen yollarla almak istemedi kayseride o yüzden engel cikartiyor futbolcu yerine yönetimle temasa qecseler sorunsuz alirlardi diye düsünüyorum burda hata galatasarayin:cursing:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Galatasaray nerede hata yapmış?

FIFA der ki: Bir futbolcu, sözleşme süresinin bitimine 6 ay kala başka bir takımla transfer görüşmesi yapabilir.

Oyuncu hakkı olanı yapmıştır. Galatasaray'la görüşmüş ve anlaşmıştır. Şimdi vermezlerse sezon sonu nasılsa bedavaya gelecek Ali Turan. Mehmet Topuz olayında olduğu gibi boş yere milyon dolarları yedirmeyeceğiz.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bence galatasaraya futbolcu vermez kayseri başkanı

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Bence Gs almasın bu kadar tantanadan sonra Rest çekilsin Kayseriye