Kayseri'de üvey anne dehşeti!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Kayseri'de üvey anne dehşeti! - Öz anne görüntüleri internetten izlemiş!

kayserili-uvey-annen-712a20fd897f51a5472f.jpg

Kayseri'de üvey anne işkencesi yaşayan kardeşlerin öz annesi ilk kez konuştu. Anne A.Ö., çocuklarının gördüğü işkenceden haberi olmadığını ve görüntüleri internetten izlediğini söyledi.

Kayseri’de üvey anne dehşeti gündeme bomba gibi düştü. Kayseri’de yaşayan bir üvey annenin iki küçük çocuğa yapmış olduğu eziyet, yaralama ve istismar tüm Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Üvey annenin iki küçük çocuğa uyguladığı akıl almaz işkenceler izleyenlerin kanını dondurdu. Çocukların genel durumdan şüphelenen babanın eve yerleştirdiği gizli kamera görüntüleri ile ortaya çıkan olay sonrasında tutuklanan anne mahkeme tarafından 46 yıl hapis cezasına çarptırıldı. 5 yaşındaki I.A’ yı altını ıslattığı gerekçesiyle ayaklarının arasına sıkıştıran, aynı zamanda ağız ve burnunu kapatarak boğmaya çalışan üvey annenin gizli kamera görüntüsü ile Kayseride üvey anne dehşeti video görüntüsü büyük tepki topladı.

KAYSERİ'DEKİ OLAY İLE İLİGİLİ ÖZ ANNE İLK KEZ KONUŞTU!
Kayseri'de meydana gelen üvey anne dehşeti gündemdeki yerini koruyor. Çocuklara kötü muamelerden 46 yıl hapis cezasına çarptırılan üvey anne Türkiğye gündemine oturdu. Olay yaratan görüntüler sonrasında babanın yapmış olduğu açıklamalarının ardından, çocukların 26 yaşındaki öz annesi de A.Ö. Habertürk’e konuştu. Eski eşi A.A.’dan 3 yıl önce “geçimsizlik ve fikir ayrılığı” nedeniyle boşandığını, eşinden hiç şiddet görmediğini belirten A.Ö., “Velayet nedeniyle ilk mahkemede boşanamadık. Çevredekiler ve ailesi devreye girdi. Eski eşim de ‘Çocukların velayeti bende kalsın. Söz veriyorum her ay göndereceğim’ diye yalvarınca kabul ettim. Yoksa hâkim velayeti bana veriyordu” dedi.

ÇOCUKLARINA YAPILAN İŞKENCEYİ İLK DEFA İNTERNETTE GÖRMÜŞ

Bir süre önce yeniden evlendiğini ve yeni eşinden de 2 yaşında bir oğlu olduğunu ifade eden A.Ö., eski eşinden olan çocuklarına yapılan işkencenin görüntülerini internetten gördüğünü söyledi: “İzleyince şok yaşadım, bayıldım. Annem iğne yaptırdı. Eşim varlıklı diye çocuklarımın velayetini vermiştim. İşkenceyi bilsem çocuklarımı verir miydim? Eski eşim ‘yeniden evleneceğini’ söyleyince, ‘Çocuklarımı bana ver, üvey anne bakmasın’ demiştim. O da ‘Evleneceğim kadın namazlı abdestli, Allah korkusu var. Bir şey olmaz çocuklarımıza’ karşılığını vermişti. Bir gün çocukların ellerindeki morlukları fark ettim. Eski eşim ‘Üvey annesi yaptıysa hesabını sorarım” dedi. Ama durumun bu kadar vahim olduğunu bana anlatan olmadı. Böyle mi yapılır? Tokat ataydı... Beni hep olayın dışında tuttular. Çocuklarım geldiğinde soruyordum, ‘Anne biz ağlıyoruz sen bari ağlama’ diyorlardı, birbirimize sarılıp ağlıyorduk.”

‘ANNENİZ SIKIŞTIRIRSA SÖYLEMEYİN’

A.Ö. son görüştüklerinde oğlunun “Ne olur beni geri götürme” diye ağladığını, kızının ise olanları anlatmak istediğini ama korktuğunu belirterek şöyle devam etti: “Kızım, ‘Anlatacağım da babama söyleme ne olur. Babam ‘Anneniz sıkıştırırsa söylemeyin’ diye tembihledi. Sen davacı olursan bizi ayırırmışsın, kardeşimle beni ayırma’ dedi. Şimdi bana ‘İlgisiz anne’ diyorlar. Olanlardan hiç haberim yoktu.” Üvey anneden davacı olacağını ve onunla yüzleşmek istediğini ifade eden A.Ö., sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu canavarlık. 46 sene cezayla kalacak iş değil ki! Bunlar sadece kamerada görünenler. Kızım bana, ‘Bizi soğuk suyla yıkıyordu’ dedi. Bundan sonra çocuklarımın arkasında duracağım.”

KOMŞULARI CANİ ANNEYİ ANLATTI!

Komşuları cani anneyi anlattı. "Evden sürekli çığlık sesleri geliyordu ama bu kadarını beklemiyorduk. Çocuk en son 'beni eve göndermeyin' diye evden kaçmış."

[video=youtube;NpWxrkyDObw]https://www.youtube.com/watch?v=NpWxrkyDObw[/video]

Video ben zor izlediğimden dolayı spoiler içine aldım. Bilginize.

Kaynak

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
46 yil yatirmazlar bunu mümkünati yok. Ayni muameleyi buna da yapacaksin, bir iki kemigini kiracaksin ki ders alsin.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Kayseri'de üvey çocuklarına işkence yapan kadın cezaevinde dövülmüş

567e2b87c03c0e3814b76d29.jpg

KAYSERİ’de 5 ve 7 yaşındaki iki üvey çocuğuna işkence yapmak suçundan yargılanan ve 46 yıl hapis cezası alan Songül A. Kayseri Kapalı Cezaevi’nde, iddiaya göre tutuklu veya hükümlüler tarafından dövülünce, dün gece Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi.

Geniş güvenlik önlemleri altında jandarma tarafından hastanenin acil servisine getirilen Songül A., travma bölümünde tedavi edildi.

Songül A.'nın darbe, dayak, bükülme, ısırılma veya tırmalanma, başın yüzeysel yaralanması tanısıyla tedavi gördüğü öğrenildi. Tedavisinin tamamlanması ardından Songül A, jandarmalar tarafından tekrar cezaevine götürüldü.

Songül A’nın, geçen Perşembe günü de Adli Tabipliğe getirildiği, tedavisinin ardından yeniden cezaevine götürüldüğü, üvey annenin başka bir cezaevine nakledilmesiyle ilgili sevk kararı çıktığı ancak henüz bu naklin gerçekleşmediği belirtildi.

HASTANEDE GÖRÜNTÜLENDİ

Hastaneye sevk edilen kadının, hastanedeki görüntüleri ortaya çıktı. Amatör kameraya yansıyan görüntülerde, S.A.'nın yoğun güvenlik önlemleri altında tedavi gördüğü Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde bulunan travma odasından çıktığı görüldü.

567e3af4c03c0e3814b76d55

Kaynak

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Haber dogruysa ellerinize saglik. Dinsizin hakkindan imansiz gelirmis.

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Hapise girdiği ilk gün hastanelik oldu. Çok yaşamaz içeride..

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bunun için bir yasa bir şey çıkarılmalı bence yada var mı bilmiyorum elbet şuan bizim bilmediğimiz bir çok olay gerçekleşiyordur hem de küçük şehirlerde ne olsa bulamazlar diye Allah gösteriyor tabi en ağır şekilde cezalandırılmaları lazım

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Böylesine idam hak değilde nedir.. Yemişim insan haklarını.. Aldığı her nefes toplum vicdanında kanayan bir yaradır. Umarım içeride gereken yapılır.