Katsayı mağduru, Avusturya'da 4,5 yılda doktor oldu

Bu konuyu okuyanlar

cacar

Profesör
helal olsun, bu daha sonrakiler için örnek teşkil eder. insanlarımız mecbur bu yoluda gündemine alırlar.

iHSaN-1

Asistan
Valla helal olsun. Yazık şu ülkemin haline böyle pırlanta gibi insanları kaybediyor. Ya nasıl bir ülke olduk kendi insanımızın başarılı olmasını istemiyoruz. Şu YÖK pisligide biran önce kaldırılsada kurtulsak... :mad: |)

eminoasit

Asistan
Viyana Tıp Üniversitesi rektörünün elinden törenle aldı. Bizim Rektörler Biraz Utanın Görün bakın Bizim Grurumuz olan insan yabancı rektörün elinden alıyor diploması biraz his olsa sizde yarına kalmaz istifanızı gönderirsiniz..

enhar

Öğrenci
Tanıdığım pek çok insan sırf bu sebepten burs aramakta...ve eğitimini bitirip yaşamını orada devam ettirmekte... (&)
RuNaL dedi ki:
ondan sonra beyin göcü tabi olur >X<
Bir ara ben bile düşünmüştüm...

teknojen

Doçent
en sinir olduğum konudur bu zaten sen lisede 4 yıl bilgisayar oku sonra da Allahın bilgisayara dokunmamış kulu gelsin bilgisayar mühendisliğine girsin >X<

xismailaydin

Profesör
şimdi bu insan Avusturya için daha çok çalışmaz mı?

böyle yaparak ülkemizin dibe vurmasına neden oluyorlar.

onlar da bilmiyorlar mı ki ihl mezunlarının %90'ı üniye girer dereceyle bitirir ve Türkiye'yi iyi yerlere getirir.

sırf bu yüzden dayatılmıyor mu bize bu adaletsizlikler.

Tipik zaman gazetesi. Merak ettigim konu su neden meslek liselerine hic haksizlik yapiliyormus gibi gostermiyorda hep imam hatip lisesine haksizlik oluyormus! gibi gosteriyor acaba onu cok merak ediyorum.

Meslek liselileri insan olarak gormuyor mu yoksa imam hatip kesimine hitap ediyorda onlarin mi gonlunu kazanmak istiyor?

stttntnzn

Asistan
türkiye şartlarında ne okunur nede çalışılır... 2 yıl sonra üni bitince bn de gidiom. yerim de belli, ya bulgaristan yada isviçre. hem işsizlik var die ağlıolar hem binlerce üni işsiz die ağlıolar. bu ne perhis ne lahana turşusu... bu kafayla adam olmas bu ülke

croft

Doçent
broawo ayakta alıkışlıyorum
kim olsa aynı seyi yapardı bu zeka ile sırf birilerinin dayatması yüzünden sadece ilahiyat okumak zorunda kalmamış gitmiş aslanlar gibi okumuş başarısnı kanıtlamış
şimdi viyanada abd de kariyerinde zirve yapar onlar faydalanır haada kaparlar hatta böyle gençleri
bizde vaay başörtüsü hee çık ya soyun yada defol deriz yazıklar oslun

SDN Son Haberler

Son mesajlar