Katlanabilir Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

oytunsenkul

AI Engineer
Reaksiyon puanı
9
Katlanabilir telefon almayı düşünüyorum. Galaxy Fold mu yoksa Mate XS mi? Huawei tarafında korkutuğum tek şey android olmamamsı

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Açıkçası şu an katlanabilir cihazların pek ergonomik olduğunu düşünmüyorum ileride daha iyi seviyeye gelebilirler fakat şu an en kullanışlısı Z Flip gibi.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bu tarz ürünler daha beta aşaması gibi bebek gibi bakmanız lazım bu cihazlara bence daha alınıp günlük hayatta kullanılacak ürünler değil.
Mate Xs Android sadece GMS içermiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
5500 bütçem var diyen adam katlanabilir cihaz mı arar ciddiye alıp cevap vermeyn.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Katlanabilir telefon almayı düşünüyorum. Galaxy Fold mu yoksa Mate XS mi? Huawei tarafında korkutuğum tek şey android olmamamsı

Dostum Huawei'de android var Google servisleri yok. Bugün itibariyle google servisleri olmayan, Andorid 10 sürümüyle gelen Huawei P40 Lite model telefonu kullanmaya başladım. Eski telefonumdaki neredeyse bütün bilgilerimi ve uygulamalarımın çoğunu yeni telefonuma Phone Clone uygulaması ile aktardım. Oynadığım oyunları kontrol ettim çalışıyor mu diye şu ana kadar sorun görmedim. Sadece youtube ve Finansbank uygulamasında sorun yaşadım. İkisini de tarayıcı üzerinden açtım kullandım. Daha çok yeni telefon ama Google servislerinin olmaması öyle aman aman bir sorun yaşatmadı.